Turan App Nedir?

Turan App, Türk Devletleri’nde yaşayan kişilerin kullanımına sunulan bir yeni nesil uygulamadır.
Turan App Nedir? Turan App Ne İşe Yarar? | encazip

Bu cüzdan uygulaması ile para transferi işlemleri hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde tamamlanır. Türk Devletleri’ne para gönderme işlemleri uluslararası boyutta Turan App ile gerçekleştirilebilir. Uygulama aynı zamanda Turan Kart ile temassız ödeme kolaylığı da sunar.

Turan App Ne İşe Yarar?

Türk Devletleri’ndeki birine para gönderme ya da Türk Devletleri’nden para alma işlemleri Turan uygulaması ile gerçekleştirilebilir. Uygulama, uluslararası para transferleri için kullanılır ve kolay, hızlı ve güvenli bir transfer süreci gerçekleştirilmesini mümkün kılar.

Turan App Nasıl Çalışır?

Türk Devletleri’ndeki birinden para alma ya da para gönderme işlemleri Turan App ile gerçekleştirilebilir. Para transferini yönetebilmek için uygulamayı indirerek hesap açmak gerekir. Hesap açma işlemine ek olarak Turan Kart başvurusu da yapılabilir. Turan Kart, temassız ödeme avantajı ve nakit iadeleri ile alışverişlerin daha ekonomik bir yapıya kavuşmasını sağlar. Uygulama üzerinden hesap açmak ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Uygulama, hiçbir zaman hesap açmak ve hesap işletmek için ücret almamayı vadeder. 

Turan App Hangi Ülkelerde Geçerli?

Turan App Türk Devletleri arasındaki para transferinin ekonomik bir yoludur. Türkmenistan’a para gönderme ya da Özbekistan’a par gönderme işlemleri Turan App ile gerçekleştirilebilir. Uygulama, şu ülkeleri kapsar.

  • Türkiye
  • Azerbaycan
  • Gürcistan
  • Kazakistan
  • Kıbrıs Türkiye Devleti
  • Kırgızistan
  • Özbekistan

İlgili İçerikler

29 Şubat 2024 tarihinde yayınlandı.
Son Güncelleme: 4 Mart 2024
Kader Arslan
Kader Arslan
İçerik Yazarı
Yazar Hakkında
1998 doğumlu olan Kader Arslan, Karadeniz Teknik Üniversitesi Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi aldığı dönemde eşzamanlı olarak yazarlık ve editörlük alanında çalıştı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İktisat Anabilim Dalı üzerine yüksek lisans eğitimi almaya devam ediyor.
Detaylı Bilgi