Kullanım Koşulları ve Gizlilik

encazip.com’u ziyaret ettiğinizde ve sitede bulunan bilgilere ulaştığınızda kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
Kullanım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız; aşağıdaki koşulları ve devamındaki Gizlilik Sözleşmesini kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan CAZİP ENERJİ TİCARETİ ANONİM ŞİRKETİ (“ENCAZİP”) sorumlu değildir. ENCAZİP, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

ENCAZİP işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

ENCAZİP’in, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe ENCAZİP’in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

ENCAZİP, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi ENCAZİP’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. ENCAZİP, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

ENCAZİP bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim; Türk Patent Enstitüsü tarafından koruma altında olan markalar ve diğer markalar ile fikri tüm haklar www.encazip.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. ENCAZİP’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve ENCAZİP tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından ENCAZİP hesabının gerek ENCAZİP’i gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya ENCAZİP’in ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde ENCAZİP, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir.

ENCAZİP, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.


 

Gizlilik Sözleşmesi

EnCazip.com, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek ve kullanıcılarının tedarikçilerini kolayca değiştirmelerini sağlayabilmek, gereken tüm işlemleri müşteriler ve tedarikçiler adına yapabilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (isim, tc kimlik no, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

EnCazip.com' da toplanan bu veriler; yeni tedarikçiye geçişiniz için teklifinizin sonlandırılması, yeni tedarikçiniz ile yapılacak sözleşmenizin hazırlanması, yeni tedarikçinizin portföyünüze geçişinizin tamamlanabilmesi için gerekli tüm yasal işlemlerin yapılabilmesi, kampanya çalışmaları, profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için sadece EnCazip ve seçimini yapmış olduğunuz tedarikçiniz bünyesinde kullanılmaktadır.

Kişisel bilgileriniz haricinde sitede yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler EnCazip tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır.

EnCazip.com Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır. Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, EnCazip.com’u ve EnCazip.com tarafından verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (isim, soyadı, cinsiyet, yaş, tc kimlik no vb.) içermeyip, grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, reklamlarımızı İnternet’teki yayıncı sitelerde yer verdikleri banner alanlarında gösterecektir.

Ziyaretçilerin EnCazip.com’a geçmişte yaptığı ziyaretleri temel alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak üzere EnCazip.com tarafından ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarca birinci taraf çerezler ile üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Sistemimiz tarafından sizden hiçbir kredi kartı ya da ödeme bilgisi istenmemektedir. Bizlere her zaman aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ve Müşterinin seçmiş olduğu tedarikçi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

EnCazip.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

CAZİP ENERJİ TİCARETİ ANONİM ŞİRKETİ
Adres: Gürsel Mahallesi Yalın Sokak Red Plaza No:1 Kat 4 Kağıthane / İSTANBUL

Telefon: 0212-671-2074

E-posta: info@encazip.com

İlgili İçerikler

27 Ağustos 2021 tarihinde yayınlandı.
Son Güncelleme: 9 Kasım 2022
EnCazip Ekibi
EnCazip Ekibi
Yazar
Yazar Hakkında
encazip.com’un amacı, tüketicilere her durumda tasarruflu ve cazip olanı gösteren bir kutup yıldızı olmaktır. Tüketicilerin tasarruf etmelerini ve bu süreçte kendilerini güvende hissetmelerini hedefler.
Detaylı Bilgi