Fiyat ve Tedarikçi Karşılaştırmanın
En Doğru Yolu!

encazip.com’un amacı, tüketicilere her durumda tasarruflu ve cazip olanı gösteren bir kutup yıldızı olmaktır. Tüketicilerin tasarruf etmelerini ve bu süreçte kendilerini güvende hissetmelerini hedefler.

encazip.com, internet üzerinden faaliyet gösteren tamamen ücretsiz, tarafsız bir karşılaştırma ve en cazip servis sağlayıcıya geçişi sağlayan internet sitesidir.

encazip.com'da tüketiciler, doğru bilgiler ve güncel veriler ile elektrik tedarikçileri, bankalar ve finansman kurumlarını, sigorta şirketlerini ve telekomünikasyon tedarikçilerini saniyeler içinde karşılaştırarak kendilerine en uygun sağlayıcıyı bulabilir, mesafeli sözleşme aracılığıyla kolayca tedarikçi değişikliği ya da satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir.

Hakkımızda
3M+
Müşteri
10M+
TL Tasarruf
25+
Banka
25+
Tedarikçi
45+
Ürün

2013

encazip.com kuruldu.

2014

encazip.com üzerinden ilk elektrik aboneliği satışı gerçekleşti.

2015

İlk uluslararası yatırım gerçekleşti.

2017

Ayda 9 bin tedarikçi değişikliği ile pazar lideri.

2021

İlk defa E-imza ile tedarikçi değişikliği.

2022

Çoklu dikey karşılaştırmaya geçildi.

Nasıl Çalışır?

encazip.com elektrik, kredi, sigorta ve telekom sektörlerinde teklif karşılaştırması yaparak çalışır.

Tüketicilerin en cazip ve tasarruflu seçeneği tercih etmesi için tarafsız bir karşılaştırma sitesidir. Ziyaretçiler online olarak bankalar ile finansman kuruluşlarını karşılaştırarak kredi başvurusu yapabilir, sigorta poliçesi satın alabilir, telekom servis sağlayıcısı değişikliği yapabilir ve elektrik tedarikçisini değiştirebilir. Mesafeli sözleşmeler ile evlerinden çıkmadan işlem tamamlanabilir.

Sıkça Sorulan Sorular