İpragaz Elektrik Tarifeleri ve Ücretleri

İpragaz Elektrik

1961 yılında Eureka Metal A.Ş adıyla kurulan firma, 50 yılı aşkın tecrübesi ile gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerle Türkiye’de LPG sektörünün öncüsü olmuştur. Türkiye’deki en büyük firmalar arasında yer alan İpragaz, Türk LPG sektörünü kurmasının yanında Türkiye’nin her bölgesinde sağlamış olduğu istihdam imkânları ile de Türk ekonomisine önemli katkılarda bulunmuştur.

İpragaz Hakkında

İpragaz Türkiye’de 3.000’i aşkın tüpgaz ve otogaz bayi ağına 1.200’ü aşkın personeli ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda Eylül 2012’den beri de İpragaz Elektrik ile tüm Türkiye’de serbest tüketici tanımı gereği yıllık 1000 kWh ve üzeri elektrik tüketenlerin enerji ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firma, bu sayede tüketicilere uygun fiyatlı elektrik kullanabilme fırsatı sunmaktadır. İpragaz Elektrik, ülkemizde küçükten büyüğe tüm şehirlerde ev ve iş yerlerinin elektrik ihtiyacına uygun çözümler üretmektedir.

Örnek tedarikçi tablosu yüklenior...

İpragaz Elektrik ve Diğer Tedarikçilerin Tarifelerine encazip.com'da Göz Atın!

encazip.com, Türkiye’nin ilk elektrik tarifesi karşılaştırma ve elektrik tedarikçisi değiştirme sitesi olarak hizmet vermektedir. Siz de indirimli elektrik kullanabilmek ve elektrik faturalarınızda tasarruf edebilmek için encazip.com birçok elektrik tedarikçisinin cazip tarifelerine anında karşılaştırma yaparak ulaşabilir ve dilediğiniz cazip tarifeyi seçerek hemen geçiş işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İpragaz Elektrik dışında farklı elektrik şirketlerinin de tarifelerini aşağıdaki tablodan hızlıca karşılaştırabilirsiniz:

Bu içerik yalnızca tüketicileri bilgilendirme amaçlıdır. İçerik konusu firmadan herhangi bir reklam ücreti alınmadığı gibi, firma ile Cazip Enerji Ticareti A.Ş.'nin herhangi bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır. İlgili firma ile Cazip Enerji Ticareti A.Ş.'nin herhangi bir tedarikçi sözleşmesi bulunmadığından encazip.com güveni ile tüketicilere elektrik tedariği sağlamamaktadır.