Karşılaştırma yapmak istediğiniz sektörü seçin!

Eren Enerji Hakkında

Bir Eren Holding kuruluşu olan Eren Enerji, günümüzde Zonguldak Çatalağzı’nda bulunan Zonguldak Eren Termik Santrali (ZETES) ile 1390 MW kurulu güce sahiptir. Üç üniteden oluşan bu santralde 1.Ünite 160 MW kurulu güç ile Temmuz 2009’da, 2.Ünite Kasım 2010’da ve 3.Ünite de Aralık 2010’da 615’er MW kurulu güç ile faaliyete geçmiştir.

Eren Holding’in enerji sektöründe tanınmasında en büyük rolü oynayan Modern Enerji tesisi, Tekirdağ Çorlu ilçesinde hayata geçirilmiştir. 1996 yılında kurulan Modern Enerji Tesisi, hem buhar hem de elektrik üretmektedir. Bu iki tesis ile yılda 9.5 milyar kWh enerji üretimi hedeflenmektedir. Bu miktardaki bir üretim ise Keban Barajı'nın iki katı, Atatürk Barajı'nın ise %30 fazlası kadar enerji anlamına gelmektedir.

encazip.com'da elektrik tarifelerini karşılaştırın, hemen tedarikçinizi değiştirin!

Eren Enerji elektrik tarifeleri de dahil olmak üzere pek çok elektrik tarifesini karşılaştırın, sizin için en avantajlı elektrik tarifesini bulun ve elektrik tedarikçinizi encazip.com sistemi üzerinden kolayca değiştirin. Siz kararınızı verin; bırakın tüm işlemleri sizler için encazip.com yapsın!

Örnek tedarikçi tablosu yüklenior...

İlgili İçerikler

27 Ağustos 2021 tarihinde yayınlandı.
Son Güncelleme: 7 Haziran 2023
EnCazip Ekibi
EnCazip Ekibi
Yazar
Yazar Hakkında
encazip.com’un amacı, tüketicilere her durumda tasarruflu ve cazip olanı gösteren bir kutup yıldızı olmaktır. Tüketicilerin tasarruf etmelerini ve bu süreçte kendilerini güvende hissetmelerini hedefler.
Detaylı Bilgi