Eren Enerji Tarifeleri ve Ücretleri

Eren Enerji İndirimli Elektrik Tarifeleri

Eren Enerji'nin sahibi Eren Holding'tir ve şirketin Zonguldak Çatalağzı'nda bulunan termik santralinin kurulu gücü 2790 MW'tır. Eren Holding'in bir diğer enerji yatırımı olan Modern Enerji ise 2015 yılında Çorlu'da Türkiye'nin ilk katı atık yakma tesisini kurmuştur.

Eren Enerji Hakkında

Bir Eren Holding kuruluşu olan Eren Enerji, günümüzde Zonguldak Çatalağzı’nda bulunan Zonguldak Eren Termik Santrali (ZETES) ile 1390 MW kurulu güce sahiptir. Üç üniteden oluşan bu santralde 1.Ünite 160 MW kurulu güç ile Temmuz 2009’da, 2.Ünite Kasım 2010’da ve 3.Ünite de Aralık 2010’da 615’er MW kurulu güç ile faaliyete geçmiştir.

Eren Holding’in enerji sektöründe tanınmasında en büyük rolü oynayan Modern Enerji tesisi, Tekirdağ Çorlu ilçesinde hayata geçirilmiştir. 1996 yılında kurulan Modern Enerji Tesisi, hem buhar hem de elektrik üretmektedir. Bu iki tesis ile yılda 9.5 milyar kWh enerji üretimi hedeflenmektedir. Bu miktardaki bir üretim ise Keban Barajı'nın iki katı, Atatürk Barajı'nın ise %30 fazlası kadar enerji anlamına gelmektedir.

encazip.com'da elektrik tarifelerini karşılaştırın, hemen tedarikçinizi değiştirin!

Eren Enerji elektrik tarifeleri de dahil olmak üzere pek çok elektrik tarifesini karşılaştırın, sizin için en avantajlı elektrik tarifesini bulun ve elektrik tedarikçinizi encazip.com sistemi üzerinden kolayca değiştirin. Siz kararınızı verin; bırakın tüm işlemleri sizler için encazip.com yapsın!

Örnek tedarikçi tablosu yüklenior...