FİNA Enerji Grubu - Cerean Enerji

Fiba Holding bünyesinde yer alan Cerean Enerji’nin kurucusu, Hüsnü Özyeğin’dir. Elektrik Toptan Satış ve Tedarik Lisansını 2009 yılında almış olan şirket, günümüzde son tüketiciye elektrik satışı yapmaya devam etmektedir. Senelik üretim kapasitesi 793 milyon kWh olan Cerean Enerji; Hatay/Samandağ, İzmir/Karaburun ve Bergama, Tekirdağ/Malkara, Kırklareli/Merkez, Balıkesir/Merkez ve Manyas’ta olmak üzere yedi tane Rüzgar Enerji Santralini işletmeye devam etmektedir.
Cerean Enerji Tarifeleri ve Ücretleri Mayıs 2024

Karşılaştırma yapmak istediğiniz sektörü seçin!

Cerean Enerji Hakkında

  • Cerean Enerji, ayrıca Denizli’nin Çardak ilçesinde, 16 dönüm arazi üzerine, 1 MW kurulu gücü bulunan bir güneş enerjisi santrali de kurmuştur. Santral yıllık olarak yaklaşık 1.550.000 kWsa elektrik enerjisi üretmeye devam etmektedir. Cerean Enerji 2014 Kasım ayından beri de birçok konut ve sanayi tesisine enerji tedarik etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili İçerikler

27 Ağustos 2021 tarihinde yayınlandı.
Son Güncelleme: 19 Haziran 2023
EnCazip Ekibi
EnCazip Ekibi
Yazar
Yazar Hakkında
encazip.com’un amacı, tüketicilere her durumda tasarruflu ve cazip olanı gösteren bir kutup yıldızı olmaktır. Tüketicilerin tasarruf etmelerini ve bu süreçte kendilerini güvende hissetmelerini hedefler.
Detaylı Bilgi