Atlas Enerji İndirimli Elektrik Tarifeleri 2024

Diler Holding mevcut işlerinin hacmini artırmayı ve iştigal alanlarını çeşitlendirmeyi amaçlamaktadır. Türkiye'de elektrik enerjisi açığı beklenmesi ve Holding'in kendi şirketlerinin enerji tüketim değerleri dikkate alındığında elektrik üretim yatırımları Holding için uygun bir seçenek olarak ortaya çıkmaktadır.
Atlas Enerji - Diler Enerji Elektrik Tarifeleri

Karşılaştırma yapmak istediğiniz sektörü seçin!

Atlas Enerji Hakkında

  • Diler Holding, Türkiye enerji sektörüne önemli ölçüde katkı sağlayan gruplardan biri olmayıhedef almışve bunu gerçekleştirmek için 2005 yılında Diler Elektrik Üretim A.Ş.'yi, 2008 yılında ise Atlas Enerji Üretim A.Ş.'yi kurmuştur.
  • Atlas Enerji Üretim A.Ş. elektrik üretimi ve ticareti amacıyla kurulmuştur. Şirket merkezi İstanbul'da olup projelerle ilgili tüm resmi formaliteler ve teknik konular Ankara'daki temsilcilik ofisinden, kömür yakıtlıtermik santral ise İskenderun'dan yönetilmektedir.
  • Atlas Enerji Üretim A.Ş. 2 x 600 MW İskenderun kömür yakıtlı termik santral projesinin elektrik üretim lisansını Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan (EPDK) almış bulunmaktadır. Şirket, uzun vadede, doğal gaz, rüzgar ve jeotermal santrallarıkurmayıda planlamaktadır. Serbest tüketici tanımı gereği yıllık1000 kWh ve üzeri elektrik kullanan aboneler, Atlas Enerjiye anında geçiş yapabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili İçerikler

27 Ağustos 2021 tarihinde yayınlandı.
Son Güncelleme: 19 Haziran 2023
EnCazip Ekibi
EnCazip Ekibi
Yazar
Yazar Hakkında
encazip.com’un amacı, tüketicilere her durumda tasarruflu ve cazip olanı gösteren bir kutup yıldızı olmaktır. Tüketicilerin tasarruf etmelerini ve bu süreçte kendilerini güvende hissetmelerini hedefler.
Detaylı Bilgi