NYK Enerji İndirimli Elektrik Tarifeleri: NYK Enerji Hakkında Bilgiler

NYK Enerji, AKS Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak 2010’da Mustafa Aktaş tarafından kurulmuştur. Sonrasında 2016 yılında isim değiştirerek NYK Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi olmuştur. 22.07.2020 tarihinde ise NYK Enerji Ticaret Anonim Şirketi ticaret unvanına kavuşmuştur. Yönetim Kurulu Başkanı, Mustafa Çetin’dir.
NYK Enerji Tedarik Şirketi Hakkında | encazip

Karşılaştırma yapmak istediğiniz sektörü seçin!

NYK Enerjinin EPDK tarafından 06.09.2010’da verilen ETS/2756-1/1695 kodlu elektrik tedarik lisansı, 06.09.2030 tarihine kadar geçerlidir.

NYK Enerji Kime Aittir?

NYK Enerji, Mustafa Çetin’e aittir. Mustafa Çetin aynı zamanda CEO ve kurucu ortaktır. Cem Çağrı Levent ve Mehmet Ali Günay ise Genel Müdür Yardımcılığı görevlerindedir.

NYK Enerji Nerededir?

NYK Enerjinin merkezi İstanbul’dadır.  NYK Enerji adresi ve telefon numarası aşağıdadır:

  • NYK Enerji İstanbul adresi: Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. Vadi İstanbul Park Sitesi 7/B Blok Apt. No:7 C/28 34396 Sarıyer / İstanbul
  • NYK Enerji telefon numarası: 0212 812 60 00 - 0850 549 60 07

NYK Enerji Ne Zaman Kurulmuştur?

NYK Enerji, 22.07.2020 tarihinde kuruldu. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çetin’dir. 2016-2019 yılları arasında sadece lisanslı kullanıcılarla işlem yapan NYK Enerji, 2019 yılından itibaren perakende elektrik piyasasında yer almaya başlamıştır.

NYK Enerji Elektrik Faturası Tarifeleri Nelerdir?

NYK Enerji, serbest tüketici sınıfındaki elektrik abonelerine perakende elektrik satışı yapar. Elektrik tüketimi yıllık 950 kWh ve üzeri olan aboneler serbest tüketicidir. NYK elektrik tarifeleri, abonelerin aylık ödediği faturaya veya yıllık toplam tüketimine göre değişiklik gösterir.

Elektrik tarifeleri karşılaştırma listesinden karşılaştırma yaparak fatura tutarına en uygun tarifeye geçiş yapılabilir.

Örnek tedarikçi tablosu yüklenior...

NYK Enerji Güvence Bedeli Ne Kadardır? 

NYK Enerji güvence bedeli olarak 1 ya da 2 fatura teminat istemektedir. Güvence bedeli, abonelik sonlandırıldığında tüketiciye iade edilir.

NYK Enerji ile Serbest Tüketici Avantajından Faydalanabilir miyim?

Serbest tüketici yönetmelikleri gereği 2024 yılı için 950 kWh ve üzeri elektrik tüketen aboneler NYK Enerjiye geçiş yapabilir. Serbest tüketici olmak için herhangi bir başvuruya gerek yoktur, EPDK’nin belirlediği yıllık elektrik tüketim limitini geçen her abone serbest tüketici sınıfına dahil olur.  

NYK Enerjiye geçiş yapan her serbest tüketici, avantajlı fiyatlardan elektrik kullanır ve çeşitli fırsatlardan yararlanabilir.

NYK Enerji Elektrik Faturasında Abone Numarası Nerede Yazar?

NYK elektrik faturası abonelik numarası, fatura numarası vb. bilgiler içerir. Elektrik faturası içindeki tüm gider kalemleri her faturada açıkça belirtilir. Faturadan faturaya değişiklik göstermekle birlikte her faturada sayaç numarası ve abone numarası yazar.

NYK Enerji Tedarik Şirketi Hangi Bölgelerde Elektrik Tedarik Eder?

NYK elektrik tüm Türkiye’ye elektrik tedarik eder. Türkiye’nin neresinde olursa olsun her serbest tüketici NYK Enerjiye geçiş yapabilir.

NYK Enerji Elektrik Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Serbest tüketici yönetmelikleri gereği 2024 yılı için 950 kWh ve üzeri elektrik tüketen aboneler NYK Enerjiye geçiş yapabilir.

NYK Enerjiye abonelik başvurusu yapabilmek için gerekli koşullar şunlardır:

  • Elektrik abonesi olmak gereklidir.
  • Görevli elektrik tedarikçisindeki abonelik sınıfı serbest tüketici olmalıdır.

NYK Enerjiye elektrik abonelik başvurusu yapmak için serbest tüketici olmak yeterlidir. 

encazip.com’da başvuru yaparak indirimli elektrik kullanmaya başlayabilirsiniz:

Örnek tedarikçi tablosu yüklenior...

NYK Enerji Elektrik Faturası E-posta veya Telefon ile Alınabilir mi?

NYK Enerji elektrik faturası e-posta veya telefon ile alınabilir. Fatura ve önemli bilgilendirmeler NYK abonelerine, e-posta ve sms ile iletilir. Bunun için herhangi bir talep oluşturmaya gerek yoktur.

NYK Enerji Elektrik Faturası SMS İptali Nasıl Yapılır?

NYK elektrik faturası sms iptali NYK Enerjinin çağrı merkezinden yapılır. NYK Enerji elektrik faturası SMS iptali için NYK Enerji çağrı merkezi aranabilir ve sms iptal talebi iletilebilir.

NYK Enerji Borç Yapılandırma Nasıl Yapılır?

NYK Enerjide borç yapılandırma seçeneği bulunmamaktadır.

NYK Enerji Hakkında Kurumsal Bilgi ve Merak Edilenler

NYK Enerji, 2017’de Alan GES ile 2019’da Mas 1 projelerini devralmıştır. 2019’da Bayburt Katı Atık (1,6 MW), Kuzu GES (1 MW) ve 2020’de Çankırı Katı Atık (1,6 MW) projelerini işletmeye alan NYK Enerji, farklı projeler için inceleme ve değerlendirme süreçlerini devam ettirmektedir.

NYK Enerji İş İlanlarını Nerede Yayınlar?

NYK Enerji, iş ilanlarını linkedin aracılığıyla yayınlar.

NYK Enerji Elektrik Tedarikçisi CEO'su Kimdir?

NYK Enerji CEO'su Mustafa Çetin’dir. Mustafa Çetin, NYK Enerjini aynı zamanda yönetim kurulu başkanı ve kurucu ortağıdır.

NYK Enerji Şirketi Sosyal Medya Hesapları Nedir?

NYK Enerjinin sosyal medya hesapları aşağıda belirtilmektedir:

  • Linkedin: /company/nykenerji  
  • İnstagram: @nykenerji  
  • Facebook: /nykenerji  

NYK Enerji İletişim Numarası Nedir?

NYK Enerji iletişim numarası 0212 812 60 00’dır.

Türkiye'de Kaç NYK Enerji Şubesi Vardır?

Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir.

NYK Enerjiye Benzer ve Rakip Diğer Elektrik Tedarikçileri

NYK Enerjiye benzer ve rakip diğer elektrik tedarikçileri şunlardır:

İlgili İçerikler

27 Ağustos 2021 tarihinde yayınlandı.
Son Güncelleme: 2 Ekim 2023
EnCazip Ekibi
EnCazip Ekibi
Yazar
Yazar Hakkında
encazip.com’un amacı, tüketicilere her durumda tasarruflu ve cazip olanı gösteren bir kutup yıldızı olmaktır. Tüketicilerin tasarruf etmelerini ve bu süreçte kendilerini güvende hissetmelerini hedefler.
Detaylı Bilgi