Tek Elektrik Tarifeleri ve Ücretleri

İndirimli Elektrik Şirketi Tek Elektrik

KGM Enerji Ticaret Ltd. Şti. Aralık 2013 tarihinden itibaren 20 yıl süreli olacak şekilde EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) tarafından tedarik lisansını alarak hizmet vermeye başlamıştır.

Tek Elektrik Hakkında

  • Tek Elektrik, KGM Enerji’nin Türkiye genel distribütörü ve Kusto Group’un Türkiye’de yer alan enerji alanında hizmet veren üyesidir. Aynı zamanda elektrik dağıtımında da TEK markasıyla yer almaktadır. Kusto Group Singapur merkezli global bir holding olarak enerji üretim ve dağıtımı, madencilik, gayrimenkul geliştirme, yapı malzemeleri ve tarım alanları gibi birçok alanda çalışmalarını göstermektedir.
  • KGM Enerji Tek Elektrik bünyesinde yer alıp 2014 yılı içerisinde Türkiye distribütörlüğünü hizmetlerine dahil etmiş olup enerji sektöründe de mevcut ve yeni bayilerine yeni bir açılım imkanı sağlamaktadır. 2016 yılı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu verilerine bakıldığında 9 milyon üzerinde yer alan serbest tüketicilere ve serbest tüketici adayı olan tüketicilere diğer elektrik tedarikçileri gibi Tek Elektrik de hizmet vermektedir.
  • Tek Elektrik, sektördeki çalışmalarını çevre ve toplum bilinciyle harmanlaması sonucunda Türkiye’ye değer katmayı hedeflemektedir. Tüketicileri, avantajlı ve tasarruflu kullanıcıya özel tarifeleriyle indirimli elektrik ile buluşturmayı hedeflemekte olup, enerji sektörüne yenilikçi bakış açısıyla fark yaratan bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tek Elektrik Faturası Tarifeleri Nelerdir? (Eylül 2023)

Tek Elektrik Kime Aittir?

Tek Elektrik Nerededir?

Tek Elektrik Ne Zaman Kurulmuştur?

Tek Elektrik Güvence Bedeli Ne Kadardır?

Tek Elektrik ile Serbest Tüketici Avantajından Faydalanabilir miyim?

Tek Elektrik Hangi Bölgelerde Elektrik Tedarik Eder?

Tek Elektrik Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tek Elektrik Faturası E-posta veya Telefon ile Alınabilir mi?

Tek Elektrik Faturası SMS İptali Nasıl Yapılır?

Tek Elektrik Hakkında Kurumsal Bilgi ve Merak Edilenler Nelerdir?

Tek Enerji Elektrik Tedarikçisi CEO'su Kimdir?

Tek Elektrik Sosyal Medya Hesapları Nedir?

Tek Elektrik İletişim Numarası Nedir?

Tek Elektrik'e Benzer ve Rakip Diğer Elektrik Tedarikçileri Hangileridir?