ON Faizsiz Kredi Başvurusu

Dijital İhtiyaç Kredisi
ON
Tutar
15.000 TL
Vade
6 Ay
Faiz Oranı
%0
Aylık Taksit
2.500 TL
Toplam Ödeme
15.075 TL

Açıklama

Bankamız, değişen piyasa koşullarına bağlı olarak belirtilen şartları, kampanya süresini, faiz oranlarını, hizmet komisyon oranlarını tek taraflı olarak değiştirmeye yetkili olup, bu kapsamdaki müşterilerimizi, yukarıda sayılan avantajlardan yararlandırıp yararlandırmamak Bankamız takdirindedir.

Aylık Akdi Faiz Oranı, Findeks Kredi Notu’na göre değişiklik gösterir. Örnek hesaplama, 1.850 üzerindeki Findeks Kredi Notu ve talebe bağlı maksimum 12 ay vadeye kadar talebe bağlı hayat sigortalı krediler için %3,39, 12 -18 ay arası vadelerde talebe bağlı işsizlik sigortalı kredi için %3,39 faiz oranı, 18 ay üzerinde ise talebe bağlı işsizlik sigortalı kredi içinde %3,39 faiz oranına göre hesaplama yapılmaktadır.

Aylık Akdi Faiz Oranı (aylık % 0,00) sadece son 30 gün içerisinde ilk defa ON’lu olacak müşterilerin talep etmeleri halinde hayat sigortasının poliçesi düzenlenerek kredi kullandırımı yapıldığı durumlar için geçerli faiz oranını göstermektedir.

Kampanya faiz oranından sadece son 30 gün içerisinde ilk defa ON’lu olacak ve 1850+ KKB skorundaki müşteriler talebe bağlı hayat sigortalı olacak şekilde 10.000 TL’ye kadar 6 aya varan taksitlerle yararlanılabilir.Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilir. 

Hayat sigortası ve işsizlik sigortalarına ilişkin prim tutarı; kredi taksit tutarı, faiz oranı, müşterinin yaşına ve kredi vadesine göre değişiklik göstermektedir. Kredi başvurusu sırasında hesaplanmaktadır. Kredi maliyet oranları hesaplanırken talebe bağlı sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Belirtilen sigorta ücreti 35 yaş müşteriler için yaklaşık olarak hesaplanmıştır.

ON Kredi Kartı ve Diğer Kredi Ürünleri

ON Hakkında

Banka, 1989 yılında Tekfen Yatırım Finansman Bankası A.Ş. adıyla kuruldu.2001 yılında Bank Ekspresi bünyesine kattı.  2007 yılında Tekfen Grubu, Eurobank EFG ile ortaklığa gitti, Eurobank Tekfen A.Ş. adıyla faaliyetlerine devam etti. 21 Aralık 2012 tarihinde Burgan Bank, Eurobank ve Tekfen Holding’e ait olan hisseleri satın alarak %99,26 payla ana hissedar oldu. 28 Ocak 2013 tarihinden itibaren Banka’nın unvanı Burgan Bank A.Ş. olarak değişti. ON Burgan Bank'ın dijital bankacılık markasıdır.

ATM Sayısı: 8000
Şube Sayısı: 32