Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar - Temmuz 2024

Faizsiz nakit avans, bankalar tarafından kredi kartı limiti dahilinde sunulur ve acil nakit ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. Normal koşullarda bankalar Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tavan faiz oranlarından nakit avans verir. Ancak bazı bankalar yeni müşterilere özel ya da dönemsel yaptıkları kampanyalarda sıfır faizli ve taksitli nakit avans sunarlar. Kullanılan nakit avans vade dönemlerinde faizsiz olarak ödenir. Örneğin 2.000TL’lik, 4 ay vade ile çekilen bir nakit avans, 500’er TL’lik taksitler halinde bankaya geri ödenir
Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar - Temmuz 2024

22.07.2024 tarihi için yeni müşterilere özel sıfır (0) faizli taksitli nakti avans fırsatı sunan bankaların kampanyaları aşağıdaki tabloda listelenmiştir.

Yeni Müşterilere Özel
CEPTETEB
Tutar
35.000,00 TL
Vade
3 Ay
Yeni Müşterilere Özel
TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tutar
35.000,00 TL
Vade
3 Ay
Yeni Müşterilere Özel
ON
Tutar
15.000,00 TL
Vade
6 Ay
Yeni Müşterilere Özel
QNB Finansbank
Tutar
30.000,00 TL
Vade
6 Ay
Yeni Müşterilere Özel
Akbank
Tutar
20.000,00 TL
Vade
6 Ay
Yeni Müşterilere Özel
Türkiye İş Bankası
Tutar
25.000,00 TL
Vade
3 Ay
Yeni Müşterilere Özel
DenizBank
Tutar
25.000,00 TL
Vade
6 Ay
Yeni Müşterilere Özel
Yapı Kredi
Tutar
20.000,00 TL
Vade
3 Ay
Yeni Müşterilere Özel
Garanti BBVA
Tutar
20.000,00 TL
Vade
6 Ay
Yeni Müşterilere Özel
Enpara.com
Tutar
10.000,00 TL
Vade
6 Ay

En cazip bankayı anında bulun!

Faizsiz Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

İlk defa banka müşterisi olacak bireyler, bankaya gitmeden, görüntülü görüşme ile banka müşterisi olabilir. Şubeye gitmeden banka müşterisi olmak için mobil uygulama üzerinden başvuru yapılır. Başvurunun onaylanması ve hesabın açılması üzerinde mobil uygulama üzerinden ya da banka ATM’lerinden 0 (sıfır) faizli taksitli nakit avans kullanılabilir.

Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar Hangileridir? (Temmuz 2024)

Faizsiz taksitli nakit avans, bankalar tarafından dönemsel olarak sunulur. Bankalar, belirlemiş oldukları kampanyalar dahilinde faizsiz nakit avans kullanım imkanı sunar. Dönemsel olarak değişkenlik göstermekle birlikte 22.07.2024 tarihi itibariyle yeni müşterilere özel faizsiz taksitli nakit avans veren bankalar aşağıdaki gibidir.

  • Türkiye İş Bankası
  • Garanti BBVA
  • QNB Finansbank
  • Akbank
  • ON
  • Enpara
  • Denizbank
  • TEB - Türkiye Ekonomi Bankası
  • CEPTETEB

Bu bankaların faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanmak için bankaların müşterisi ol sayfasından ilgili bankayı seçip gerekli işlemlerin tamamlanması yeterlidir.

Ne Kadar Faizsiz Nakit Avans Kullanılabilir?

Kullanılabilecek sıfır faizli taksitli nakit avans, bankalara göre değişkenlik gösterir. Faizsiz, taksili nakit avans veren bankalar, nakit avans limitini genellikle kredi kartı limitine göre şekillendirir. Genel olarak 1.000TL, 3.000TL ve 5.000TL gibi limitlerde faizsiz nakit avans kampanyası avantajlarından faydalanılabilir.

Kimler Faizsiz Nakit Avans Kullanabilir?

Faizsiz kredi nakit avans, genellikle ilk defa banka müşterisi olacaklara ya da ilk defa kredi kartı başvurusu yapacak olanlara verilir. Dönemsel olarak mevcut müşteriler ve kredi kartı kullanıcıları için de 5000TL faizsiz nakit avans ya da 1000TL faizsiz nakit avans kampanyaları sunulabilir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Nedir?

Faizsiz taksitli nakit avans, çekilen faizsiz nakit avansın 3, 6 ya da 12 ay gibi vadelerle, faizsiz olarak geri ödenmesidir. Örneğin 5.000TL’lik alınan bir nakit avansın 10 ay vadeyle geri ödenmesi durumunda ödenecek aylık taksit oranı, nakit avansın faizsiz olması sebebiyle 500TL’dir. Bankalar genellikle yeni müşteriler için faizsiz taksitli nakit avans kampanyaları düzenler ancak bazı dönemlerde mevcut müşterileri için de benzeri kampanyalar düzenleyebilir. Bankaların 22.07.2024 tarihi itibarıyle geçerli faizsiz taksitli nakit avans kampanyaları yukarıdaki tabloda gösterilmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili İçerikler

20 Haziran 2023 tarihinde yayınlandı.
Son Güncelleme: 20 Mayıs 2024
EnCazip Ekibi
EnCazip Ekibi
Yazar
Yazar Hakkında
encazip.com’un amacı, tüketicilere her durumda tasarruflu ve cazip olanı gösteren bir kutup yıldızı olmaktır. Tüketicilerin tasarruf etmelerini ve bu süreçte kendilerini güvende hissetmelerini hedefler.
Detaylı Bilgi