Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar - Eylül 2023

Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar - Eylül 2023

Faizsiz nakit avans, bankalar tarafından kredi kartı limiti dahilinde sunulur ve acil nakit ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. Normal koşullarda bankalar Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tavan faiz oranlarından nakit avans verir. Ancak bazı bankalar yeni müşterilere özel ya da dönemsel yaptıkları kampanyalarda sıfır faizli ve taksitli nakit avans sunarlar. Kullanılan nakit avans vade dönemlerinde faizsiz olarak ödenir. Örneğin 2.000TL’lik, 4 ay vade ile çekilen bir nakit avans, 500’er TL’lik taksitler halinde bankaya geri ödenir

Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar Hangileridir? (Eylül 2023)

Faizsiz taksitli nakit avans, bankalar tarafından dönemsel olarak sunulur. Bankalar, belirlemiş oldukları kampanyalar dahilinde faizsiz nakit avans kullanım imkanı sunar. Dönemsel olarak değişkenlik göstermekle birlikte 30.09.2023 tarihi itibariyle yeni müşterilere özel faizsiz taksitli nakit avans veren bankalar aşağıdaki gibidir.

  • Türkiye İş Bankası
  • Garanti BBVA
  • Yapı Kredi
  • Akbank
  • QNB Finansbank

Bu bankaların faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanmak için bankaların müşterisi ol sayfasından ilgili bankayı seçip gerekli işlemlerin tamamlanması yeterlidir. Ayrıca 30.09.2023 tarihi için yeni müşterilere özel sıfır (0) faizli taksitli nakti avans fırsatı sunan bankaların kampanyaları aşağıda listelenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Faizsiz Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Ne Kadar Faizsiz Nakit Avans Kullanılabilir?

Kimler Faizsiz Nakit Avans Kullanabilir?

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Nedir?

Nakit Avans ile İhtiyaç Kredisi Arasındaki Farklar Nelerdir?