encazip.com Uzman Yazarları

EnCazip Ekibi
EnCazip Ekibi
Yazar
encazip.com’un amacı, tüketicilere her durumda tasarruflu ve cazip olanı gösteren bir kutup yıldızı olmaktır. Tüketicilerin tasarruf etmelerini ve bu süreçte kendilerini güvende hissetmelerini hedefler.
Yazar Hakkında
1565
Çağada Kırım
Çağada Kırım
Tasarruf Uzmanı / Ekonomist
Çağada Eroğlu Kırım (d.1987, Bursa) yatırımcı, iş insanı ve seri girişimcidir. Lisans eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Bölümü ile tamamlayan Çağada Kırım, Londra City Üniversitesi'nde enerji piyasaları üzerine yüksek lisans yapmıştır. Kırım, yüksek lisans eğitiminin devam ettiği süreçte bir dönem Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaletinin Los Angeles kentinde bulunan UCLA’da (University of California, Los Angeles) da eğitim almıştır. Çağada Kırım, 2013 yılında kurduğu encazip.com ile Türkiye’deki elektrik piyasalarının serbestleşmesi ve tüketici lehine gelişmesi konusunda önemli çalışmalar yürütmüştür.
Yazar Hakkında
4
Ezgi Koca
Ezgi Koca
Baş Editör
Ezgi Koca, 21 Ağustos 1989 İstanbul doğumludur. 2012 yılında Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli ajanslarda içerik editörlüğü ve dijital proje yöneticiliği yaptı. Encazip baş editörü olarak 2021'den bu yana görev yapıyor.
Yazar Hakkında
26
Emre Balduk
Emre Balduk
İş İnsanı
İtalyan Lisesinde kapsamlı bir eğitim alan Emre Balduk, lisans eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Bölümü ile tamamladı. 1 dönem London School of Economics eğitimi alan Emre Balduk, eğitim süresince küresel ekonomi ve finans konularında derinlemesine bilgi edindi. Emre Balduk, veri analizi ve karar verme süreçleri, finansal muhasebe ve raporlama sistemleri ile yöneticiler için ekonomik teoriler ve uygulamalar alanlarında da eğitim aldı. Nazar Tekstil CEO'su olarak şirketin sürdürülebilir üretim ve güneş enerjisi projelerini yönetti. Cotcast.ai'yi kurarak ham madde fiyatlandırmasını makine öğrenimi ile entegre etti. Akedas Elektrik Dağıtım'ın yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalar yürüttü.
Yazar Hakkında
1
Orhan D.
Orhan D.
Tasarruf Uzmanı
Orhan Dörtlemez, İstanbul doğumludur.
Yazar Hakkında
0
Kader Arslan
Kader Arslan
İçerik Yazarı
1998 doğumlu olan Kader Arslan, Karadeniz Teknik Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi aldığı dönemde eşzamanlı olarak yazarlık ve editörlük alanında çalıştı ve mezun olduktan sonra içerik yazarı görevine devam etti.
Yazar Hakkında
7