Tek Elektrik Tarifeleri ve Ücretleri

İndirimli Elektrik Şirketi Tek Elektrik

KGM Enerji Ticaret Limited Şti, Aralık 2013 tarihinden itibaren 20 yıl süreli olacak şekilde EPDK(Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) tarafından tedarik lisansını alarak hizmet vermeye başlamıştır.

KGM Enerji ve Kusto Group Hakkında

Tek Elektrik, KGM Enerji’nin Türkiye genel distribütörü ve Kusto Group’un Türkiye’de yer alan enerji alanında hizmet veren üyesidir. Aynı zamanda elektrik dağıtımında da TEK markasıyla yer almaktadır. Kusto Group Singapur merkezli global bir holding olarak enerji üretim ve dağıtımı, madencilik, gayrimenkul geliştirme, yapı malzemeleri ve tarım alanları gibi birçok alanda çalışmalarını göstermektedir.

Tek Elektrik Hakkında

KGM Enerji Tek Elektrik bünyesinde yer alıp 2014 yılı içerisinde Türkiye distribütörlüğünü hizmetlerine dahil etmiş olup enerji sektöründe de mevcut ve yeni bayilerine yeni bir açılım imkanı sağlamaktadır. 2016 yılı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu verilerine bakıldığında 9 milyon üzerinde yer alan serbest tüketicilere ve serbest tüketici adayı olan tüketicilere diğer elektrik tedarikçileri gibi Tek Elektrik de hizmet vermektedir.

Tek Elektrik, sektördeki çalışmalarını çevre ve toplum bilinciyle harmanlaması sonucunda Türkiye’ye değer katmayı hedeflemektedir. Tüketicileri, avantajlı ve tasarruflu kullanıcıya özel tarifeleriyle indirimli elektrik ile buluşturmayı hedeflemekte olup, enerji sektörüne yenilikçi bakış açısıyla fark yaratan bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Aşağıda yer alan tabloda TEK Elektrik’in yanı sıra, çeşitli diğer elektrik şirketlerinin de indirimli elektrik tarifelerini karşılaştırabilmeniz mümkündür.

Örnek tedarikçi tablosu yüklenior...