Enerji ve Elektrik Tüketici Rehberi

Enerji Rehberiniz

encazip.com, elektrik kullanıcılarının farklı tedarikçilerin sundukları teklifleri inceleyip kıyaslayarak, tüketim profilleri doğrultusunda kendilerine en uygun elektrik tedarikçisini seçebilecekleri online bir tedarikçi değiştirme hizmetidir.

Rehber

encazip.com, elektrik kullanıcılarının farklı tedarikçilerin sundukları teklifleri inceleyip kıyaslayarak, tüketim profilleri doğrultusunda kendilerine en uygun elektrik tedarikçisini seçebilecekleri online bir tedarikçi değiştirme hizmetidir.

Elektrik faturasından tasarrufun tüketiciler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden, elektrik faturanızdan tasarruf edebilmeniz için, elektrik kullanım detaylarınıza göre bir tüketim profili çıkartıp, tedarikçilerin bu profillere özel hazırladıkları tekliflerden en cazip olanları sizlerle buluşturuyoruz.

encazip.com, enerji sektöründe dünya çapında 20’yi aşkın ülkede karşılaştırma sektöründe aktif bir rol almış, pek çok ülkede enerji piyasalarını değiştirmiş ve sektörlerin kurucusu olmayı başarmıştır.

Global tecrübeye sahip ekibimiz ile birlikte, Türkiye’nin en güvenilir elektrik tedarikçileri arasında yer alan Aksa Elektrik, EWE Enerji, Elektra Enerji, Age Enerji, Limak Enerji, Kolen Enerji, Sepaş Enerji gibi şirketlerle çalışmaktayız.

Karşılaştırma yapmak istediğiniz sektörü seçin!

En Ucuz Elektrik Tedarikçisini Bulun

Önceliğimiz elektrik tüketimini takip eden ve bu konuda oldukça bilinçli olan müşterilerimizin elektrik giderlerini daha aza indirmektir. Bütün bu işlemler için basit ama kolay işleyen ve tükettiğiniz elektriğin miktarına göre şekillenen fiyat modülü ile birbirinden farklı elektrik tarifeleri sunmaktayız.

Sistem Nasıl Çalışıyor ?

Öncelikle faturanızdaki bilgileri encazip.com sistemine girerek sonrasında il ve abone grubu seçimlerini yapmanız gerekmektedir. Girdiğiniz bu bilgiler doğrultusunda sistem tarafından elektrik faturası hesaplama işlemleri yapılır ve eğer serbest tüketici tanımı gereği yıllık 1100 kWh ve üzeri elektrik tüketiyorsanız birbirinden farklı tedarikçilerin tüketiminize özel tarifelerinin tüm detayları ve diğer yandan her bir tarife için elde edilecek yıllık kazanç tutarları aktarılır. Sizler de bu teklifler arasından en cazip olan tarifeyi seçebilirsiniz.

Bütün bilgilerin girilmesinin ardından tüm işlemler encazip.com tarafından yapılmaktadır. encazip.com'da belirtilen fiyatlar ve tüm tarifeler geçerlidir. Geçiş işlemleri sırasında elektriğiniz kesilmez, sayaç veya kablo değişimi olmaz. Aynı zaman da encazip.com üzerinden yaptığınız bütün işlemler tamamen ücretsizdir.

İlgili İçerikler