TOGG Taşıt Kredisi 2024

TOGG taşıt kredisi, yerli üretim olan TOGG'un ulaşılabilir olmasını sağlamak amacıyla sunulan bir kredidir.

En cazip bankayı anında bulun!

TOGG taşıt kredisi veren bankalar, kamu bankalarıdır. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden TOGG kredi başvurusu yapılabilir.

TOGG Taşıt Kredisi Nedir?

TOGG taşıt kredisi, yerli üretim olan TOGG araç için sunulan bir kredi ürünüdür. TOGG araç kredisinin standart araç kredilerinden farkı, faiz oranının daha düşük olmasıdır.

TOGG Taşıt Kredisi Faiz Oranı Nedir?

 TOGG taşıt kredisi hesaplama yapılırken aracın fatura değeri baz alınır. Araç fatura değerinin %70’ine kadar TOGG için kredi başvurusu yapılabilir. TOGG kredi desteği, 48 aya varan vadelerle sunulur. Örneğin Ziraat Bankası TOGG kredisi için başvuru yapacak bir kişi, araç değerinin 900.000TL olması durumunda maksimum 630.000TL kredi çekebilir. TOGG ödeme planı ise 48 varan vade üzerinden oluşturulur. Güncel TOGG taşıt kredisi faiz oranı ise %2,11'dir.

TOGG Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yerli üretim taşıt kredisi için kamu bankaları üzerinden başvuru yapılabilir. Başvuru için banka şubeleri ziyaret edilebilir. Ziraat Bankası üzerinden TOGG taşıt kredisi başvurusu yapılabileceği gibi TOGG satış platformu Trumore üzerinden de başvuru yapılabilir.

TOGG Taşıt Kredisi Veren Bankalar

TOGG taşıt kredisi veren bankalar aşağıda listelenmiştir.

  • Ziraat Bankası
  • Halkbank
  • Vakıfbank
  • TEB

TOGG için Faizsiz Kredi Veriliyor mu?

TOGG T10X için faizsiz kredi seçeneği bulunur. TOGG faizsiz kredi seçeneği, 12 aya varan vadeyle kullanılabilir. Dileyen kişiler %1,99 faiz oranıyla ve 30 aya varan vadeyle de TOGG taşıt kredisi sahibi olabilir.

TOGG Taşıt Kredisi Hangi Tutar ve Vadelerde Alınabilir?

TOGG kredi kampanyası kapsamından aşağıda verilen tutar ve vadelerle faydalanılabilir.

  • Fatura değeri 1.600.000TL olan taşıtlar için azamı %70 oranında, 48 ay vadeyle kredi başvurusu yapılabilir.
  • Fatura değeri 1.600.001-3.000.000TL aralığındaki araçlar için azami %50 oranında, 36 aya varan vadeyle başvuru yapılabilir.
  • Fatura değeri 13.000.001-4.000.000TL aralığındaki araçlar için azami %30 oranında, 24 ay vadeyle başvuru yapılabilir.
  • Fatura değeri 4.000.001-5.000.000TL aralığındaki araçlar için azami %20 oranında, 12 ay vadeyle kredi alınabilir.

TOGG Kredi Başvurusu Nereden Yapılır?

TOGG satış platformu olan Trumore üzerinden kredi başvurusu yapılabilir. Dileyen kişiler kamu bankaları üzerinden, doğrudan kredi başvurusu da yapabilir.

En Fazla Ne Kadar TOGG Taşıt Kredisi Alabilirim?

Kullanılabilecek TOGG kredisi tutarı ve vadesi, araç fatura değerine göre değişiklik gösterir. Araç değeri 1.800.000TL’ye kadar olan TOGG marka araçlar için kredi başvurusunda bulunabilir. Araç fatura değeri arttıkça kullanılabilecek kredi oranı ve kredi vadesi düşer.

TOGG Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

İhtiyacınız olan kredi tutarını ve kredi vadesi belirlediğiniz takdirde sayfamızda bulunan hesaplama aracılığı ile TOGG kredisini hesaplayabilirsiniz. Kredi ödeme planı ile de aylık ödeyeceğiniz krediyi planlayabilirsiniz. 

İlgili İçerikler

24 Kasım 2023 tarihinde yayınlandı.
Son Güncelleme: 28 Mayıs 2024
EnCazip Ekibi
EnCazip Ekibi
Yazar
Yazar Hakkında
encazip.com’un amacı, tüketicilere her durumda tasarruflu ve cazip olanı gösteren bir kutup yıldızı olmaktır. Tüketicilerin tasarruf etmelerini ve bu süreçte kendilerini güvende hissetmelerini hedefler.
Detaylı Bilgi