Kesilen Elektrik Nasıl Açılır?

Kesilen Elektrik Nasıl Açılır?

Elektriğin kesik olmasının veya kesilmiş olmasının farklı sebepleri olabilir. Elektriğin neden kesildiğini biliyorsak açılması için ne yapmamız gerektiğini de biliriz.

Yeni Taşındığınız Evin Elektriği Kesik İse Nasıl Açılır?

Yeni bir ev ya da iş yerine taşınıyorsanız sizden önceki kiracı ya mülk sahibi kendi adına yaptığı elektrik aboneliğini taşınırken iptal ettirmiş olabilir. Bu durumda yapmanız gereken bölgenizde sorumlu görevli tedarik şirketine internet, e- devlet veya doğrudan müşteri hizmet merkezlerine giderek yeni abonelik başvurusu yapmaktır. Abonelik başvurusu yaptıktan sonra elektriğiniz imar sınırları içinde ise 24 saat, imar sınırları dışında ise 48 saatte açılacaktır. Elektrik aboneliğini nasıl yapacağınız, gerekli evraklar gibi detaylara; “Elektrik Aboneliği” ve “Kiracı Elektrik Aboneliği” konulu yazılarımızdan ulaşabilirsiniz.

Taşındıktan sonra sorun yaşamamanız için taşınmadan önce taşınacağınız yeni yer için elektrik abonelik başvurusunu yapmalısınız.

Elektrik Faturanızı Taksitlendirmek için İhtiyaç Kredisi Kullanabilirsiniz!

Elektrik enerjiniz borçtan dolayı kesildiyse ya da elektrik faturanızı ödemekte zorluk çekiyorsanız, ihtiyaç kredisi kullanarak elektrik fatura ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz. En cazip ihtiyaç kredisini bulup elektrik faturanızı ödemek için karşılaştırma yapın >>

Sıkça Sorulan Sorular

Taşındığınız Yerde Kendi Adınıza Elektrik Aboneliği Açtırmazsanız Ne Olur?

Borçtan Kesilen Elektriğin Açılması Nasıl Olur?

Arıza veya Bakım Sebebi ile Kesilen Elektriğin Açılması Nasıl Olur?

Planlı Elektrik Kesintilerinde Elektrik Ne Zaman Açılır?

Beklenmeyen Arızalar Olunca Elektrik Nasıl Açılır?

Sigorta Atınca Elektrik Nasıl Açılır?