CK Çamlıbel Elektrik

Çamlıbel dağıtım bölgesinde görevli elektrik tedarikçisi olarak Sivas, Yozgat, Tokat illerinde hizmet veren CK Çamlıbel Elektrik, dağıtım ve perakende satış faaliyetleri beraber yürütülürken 2013 yılında Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından alınan kararın ardından faaliyetlerini ayırmıştır.
CK Çamlıbel Elektrik Hakkında Genel Bilgiler | encazip

Karşılaştırma yapmak istediğiniz sektörü seçin!

CK Çamlıbel Elektrik Hakkında

Bölgenin perakende satış faaliyetlerini gerçekleştiren CK Çamlıbel Perakende Elektrik Satış A.Ş., CK Enerji Yatırım A.Ş. bünyesinde 01.01.2013 başlangıç tarihi olmak üzere perakende satış faaliyetlerini yürütmeye başlamıştır. CK Çamlıbel Elektrik, bölgesinde bulunan serbest tüketici olmayan tüketicilere görevli elektrik tedarikçisi vasfıyla elektrik temin etmektedir. Aynı zamanda CK Çamlıbel Elektrik, serbest tüketici adayı olan fakat henüz tedarikçi değişikliği yapmamış olan tüketicilerin de son kaynak tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. CK Çamlıbel Elektrik özel elektrik tedarikçisi vasfı ile de tüm Türkiye’de serbest tüketici statüsündeki tüketicilere de indirimli elektrik satışında bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili İçerikler

27 Ağustos 2021 tarihinde yayınlandı.
Son Güncelleme: 2 Ekim 2023
EnCazip Ekibi
EnCazip Ekibi
Yazar
Yazar Hakkında
encazip.com’un amacı, tüketicilere her durumda tasarruflu ve cazip olanı gösteren bir kutup yıldızı olmaktır. Tüketicilerin tasarruf etmelerini ve bu süreçte kendilerini güvende hissetmelerini hedefler.
Detaylı Bilgi