Elektrik Tedarikçileri Karşılaştırma

Elektrik Tedarikçileri Karşılaştırma

Yüksek elektrik faturalarından bıktınız mı? encazip.com'da çeşitli elektrik tedarikçilerini detaylı bir şekilde inceleyip birbirleri ile kıyaslayarak, en ucuz elektrik tarifelerine kolaylıkla ulaşabilir, tasarruf etmeye hemen başlayabilirsiniz.

Elektrik Tedarikçileri Karşılaştırma

Yüksek elektrik faturalarından bıktınız mı? encazip.com'da çeşitli elektrik tedarikçilerini detaylı bir şekilde inceleyip birbirleri ile kıyaslayarak, en ucuz elektrik tarifelerine kolaylıkla ulaşabilir, tasarruf etmeye hemen başlayabilirsiniz.

Elektrik tedarik şirketi değişikliği yapmadan önce, daha sağlıklı bilgi edinmek adına mutlaka karşılaştırma yapmanızı öneririz. Elektrik tedarikçilerini karşılaştırma sırasında dikkat etmeniz gereken püf noktalarını ise yazımızda bulabilirsiniz.

Örnek tedarikçi tablosu yüklenior...

Elektrik tedarikçisi değişikliği, mesken, ticarethane ve sanayi gruplarına ait faturalarınızda tasarruf edebilmek için kullanabileceğiniz en kolay yöntemlerden biridir. Siz de encazip.com ile tedarikçisini değiştiren pek çok mesken ve ticarethane tüketicisi gibi tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız elektrik faturanızın bir örneği…

encazip.com'da Tedarikçi Değiştirmek Ücretli mi?

Hayır! encazip.com'da karşılaştırma yapmak ve elektrik tedarik şirketi değiştirmek tamamen ücretsizdir. Tüm tüketiciler hizmetlerimizden ücretsiz bir şekilde yararlanmaktadır. Hiçbir koşulda tedarikçi değişikliği işlemi gerçekleştiren müşterilerimize herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.

encazip.com'da Elektrik Tarifeleri Güncel Mi?

encazip.com'da yer alan tüm tarife ve serbest tüketici elektrik fiyatları bilgileri günceldir. Herhangi bir fiyat veya tarife değişikliğinde encazip.com, elektrik tedarikçileri tarafından bilgilendirilir ve böylece encazip.com'daki tüm bilgilerin güncellenmesi sağlanır. Bu çalışmaların sonucunu karşılaştırma yaptığınızda ortaya çıkan bilgilerde de açıkça görebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Tarife detaylarına girdiğinizde, harcamalarınızı ve tasarruflarınızı doğru hesaplayabilmek için gerekli düzenlemeleri hem biz, hem de elektrik tedarikçileri sürekli olarak yapmaktadır. Böylece tedarikçi değişikliği yaparak yaklaşık olarak ne kadar tasarruf edebileceğiniz de açıkça görünmektedir.

encazip.com'da Karşılaştırmalar Nasıl Hesaplanmaktadır?

Hesaplamalar yapılırken sayacın bulunduğu şehir, abone grubu ve tüketimleri içeren faktörler değerlendirmeye alınır. Bunları dikkate alarak yaptığınız karşılaştırmalarda size kendi özel ihtiyaçlarınıza göre en cazip ve en iyi elektrik tedarikçileri sıralanmaktadır.

Ancak karşılaştırmalarda alacağınız sonuçlar, girmiş olduğunuz bilgilere dayanmaktadır. İşleme başlarken bir fatura tutarı belirtirsiniz ve tüm detaylar bu fatura tutarı üzerinden hesaplanır. Sistem öncelikle girmiş olduğunuz fatura tutarını güncel ulusal tarifeleri kullanarak kWh cinsine çevirir, daha sonra her bir tedarikçinin bu tüketim için ne kadar birim fiyatlı tarifesi olduğunu bulur. Bunun ardından belirtmiş olduğunuz fatura tutarı ile diğer tedarik şirketlerinin tarifelerine göre hesaplanan toplam fatura tutarının farkını alır. Bu şekilde toplam yıllık tasarruf bilgisini tüketicilere aktarır. Dilerseniz siz de hemen bir karşılaştırma yapabilir, seçmek istediğiniz tedarikçinin tarifesini kullanacağınız süre boyunca edeceğiniz tasarrufu, kullanım alışkanlıklarınızı baz alarak hesaplayabilirsiniz.

En doğru sonuçlara ulaşabilmek için ise güncel elektrik tarifenizin detaylarını kullanarak karşılaştırma yapmanız gerekir. Bunun için ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeren güncel bir elektrik faturanızın olması yeterlidir.

Faturanızda kWh olarak yer alan tüketimleriniz size ve aynı zamanda bize hangi tedarikçinin portföyünde olduğunuza bakılmaksızın o dönemde ne kadar elektik kullandığınızı belirtir. Biz bu bilgileri öğrendiğimizde sistemimizde yer alan farklı elektrik tedarikçileri ve tarifeleri arasından sizin için en cazip olanları filtreleyip mümkün olan en doğru karşılaştırmayı sunarak elektrik faturanızda tasarruf etmenizi sağlayabilmekteyiz.

encazip.com elektrik tedarikçileri fiyatlarını karşılaştırmaktadır. encazip.com bir elektrik tedarikçisi değildir. encazip.com bağımsız bir şirket olarak ve tüketicilere sunduğu tekliflerde tarafsız bir bakış açısı ile hareket eder. Böylece en uygun elektrik tarifesini seçebilmek için kolaylık sağlar.

Müşteri Memnuniyeti

encazip.com hizmetlerinde, elektrik tedarikçileri tarafından belirlenen en güncel bilgileri esas almaktadır. Sitemizde yer alan müşteri görüşlerini okuyabilir, güncel elektrik tedarikçileri ve müşterilerin memnuniyetleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Kolayca Tedarikçi Değiştirme

encazip.com sizin için karmaşık olan süreci mümkün olduğunca basitleştirmektedir. Tüm ihtiyacınız güncel elektrik tüketimi bilgileriniz. Bundan sonraki tüm işlemleri ise bize bırakabilirsiniz. encazip.com sizler için tüm işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Hesaplama sistemimiz tedarikçilerimizden aldığımız en son bilgileri kullanmaktadır. Bunlar sizin için tarafsız ve ücretsizdir. En ucuz elektrik tarifesini değil, sizin için en cazip olan elektrik tarifesini ve ne kadar tasarruf edebileceğinizi bulabilmek için elektrik tedarik şirketleri karşılaştırma işlemini geciktirmeyin!