Enerji Rehberiniz

Yeşilırmak Elektrik Faturası Ödeme

Yeşilırmak Elektrik fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinizi encazip.com aracılığıyla gerçekleştirebilir, fatura ödeme ve sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Yepaş Sayfa Özeti

Yeşilırmak Elektrik fatura ödeme işlemlerinizi aşağıdaki yer alan bankalar aracılığıyla yapabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik fatura ödeme işlemlerini gişeden tahsilat ödeme kanalı ile AktifBank, Abank, Akbank, Garanti Bankası, Halk Bankası, HSBC, İş Bankası, Anadolu Bank, Asya Katılım Bankası, Deniz Bank, Finans Bank, ING Bank, KuveytTürk, ŞekerBank, TEB, TesktilBank, Türkiye Finans, VakıfBank, YapıKredi Bankası, Ziraat Bankası, N’Kolay gibi şubelerden elektrik faturası ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

AktifBank, Abank, Halk Bankası, Anadolu Bank, Asya Katılım Bankası, Deniz Bank,Finans Bank, ING Bank, KuveytTürk, ŞekerBank, TEB, TesktilBank, Türkiye Finans, VakıfBank, Yapı Kredi Bankası, N’Kolay şubeleri üzerinden “Gişeden Tahsilat” ödeme kanalı yöntemi ile Yeşilırmak Elektrik fatura ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yeşilırmak Elektrik bölgesi müşterileri de tedarikçi değiştirebilir!

2022 yılında aylık 125 TL ve üzerinde elektrik faturası ödeyen Yeşilırmak Elektrik dağıtım bölgesindeki tüketiciler, numara taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirerek ucuz elektrik kullanabiliyor.

Yeşilırmak Elektrik Borç Sorgulama

Yeşilırmak Elektrik aboneleri güncel borç bilgilerini internet üzerinden dakikalar içerisinde öğrenebilmektedirler. Yeşilırmak Elektrik müşterileri fatura bilgilerine 7/24 internet erişimini kullandığınız her yerden kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilir, faturalarınızı takip edebilirsiniz. Saniyeler içerisinde güncel borç bilgileriniz ve detaylarınız ekrana gelecektir. Yeşilırmak Elektrik müşterilerine artı zaman kazandıracak fatura ödemelerini anlaşmalı bankalar, yetkili ödeme merkezlerinden ve internet bankacılığı aracılığıyla yapabilmektedir. Bankalar üzerinden elektrik faturanızı ödeyebilmeniz için Tesisat numaranızı bilmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca bulunduğunuz bölgedeki size en yakın PTT şubesinden de ödemelerinizi yapabilirsiniz. YEDAŞ’ın teknik ve profesyonel alt yapısı sayesinde birçok online hizmeti internet üzerinden yapılabilir hale getirmiştir. Uzun kuyruklar beklemeden, oturduğunuz yerden borç sorgulama Yeşilırmak Elektrik ile mümkün hale gelmiştir. Bu uygulama sayesinde yorulmadan, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Elektrik faturanızla alakalı bütün detayları bilgisayar başında, elektronik ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Size artı zaman kazandıracak bu sistem ile fazla zamanınızı almadan online olarakYeşilırmak Elektrik fatura borç sorgulamaişlemini sizde zaman kaybetmeden deneyin.

Yeşilırmak Elektrik internet sayfasına ulaşarak güncel borç bilgilerinizin takibini sağlayabilirsiniz. İster bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan fatura borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama işlemi için internet bağlantınız olması yeterlidir.Yeşilırmak Elektrik fatura borç sorgulamada öncelikli olarak il seçimi yapılmalıdır. Daha sonra İşletme kodu ve ya abone numarasını girerek borç sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca gecikmiş ödemelerinizin işlemlerine dair bilgileri de bu sayfada bulabilirsiniz.Yeşilırmak Elektrik fatura borç sorgulamaücretsiz bir uygulama olup, Sinop, Samsun, Amasya, Çorum ve Ordu illeri için geçerlidir. Sizler de bu illerde ikamet ediyorsanız Yeşilırmak Elektrik internet sayfasına ulaşarak güncel borç bilgilerinizin takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yeşilırmak Elektrik Perakende A.Ş Hakkında

Yeşilırmak Elektrik Perakende A.Ş Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK)’nın 2013 tarihinde dağıtım ve perakende faaliyetlerinin birbirinden ayrıştırılması ile ilgili olarak aldığı karara istinaden dağıtım ve perakende satış faaliyetlerini ayrı tüzel kişiler olarak yürütme kararı alınmıştır. Bu nedenle dağıtım faaliyetleri YEDAŞ tarafından, perakende satış faaliyetlerini ise Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A.Ş tarafından gerçekleştirilmektedir.

Yeşilırmak Elektrik; Samsun, Çorum, Ordu, Amasya, Sinop illerinin görevli perakende satış şirketi olarak görevini yerine getirmektedir.

Fatura Ödeme Kanalları

BANKALARGİŞEHESAPTAN OTOMATİK ÖDEMEİNTERNET(ONLINE)
AKTİFBANK
ABANK
AKBANK
GARANTİ
HALKBANK
HSBC
İŞ BANKASI
ANADOLUBANK
DENİZBANK
QNB FİNANSBANK
ING BANK
KUVEYTTÜRK
ŞEKERBANK
TEB
TEKSTİLBANK
TÜRKİYE FİNANS
VAKIFBANK
YAPI KREDİ
ZİRAAT BANKASI
N'KOLAY

Nakit olarak fatura ödeme

  • Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinin ilçelerinde bulunan Yeşilırmak Elektrik / YEPAŞ abone merkezleri ya da yetkili ödeme noktalarından
  • Anlaşmalı bankaların gişelerinden
  • Yetkili N'Kolay ödeme noktalarından
  • Dilediğiniz PTT şubelerinden ek ücret ödemeden

Kredi/Banka kartı üzerinden ödeme

  • Anlaşmalı bankaların internet bankacılığı
  • Anlaşmalı bankaların telefon bankacılığı
  • Hesaptan ya da kredi kartından otomatik ödeme talimatıyla

Yepaş Faturam Gelmedi

Yepaş elektrik faturanız gelmediyse bunun birden fazla nedeni olabilir. Aşağıda listelenen nedenlerden şüpheleniyorsanız Yepaş çağrı merkezini arayarak bilgi almanız gerekir. Ancak güncel faturanız kayıp durumdaysa borcunuzu ödemek ya da diğer fatura işlemlerini gerçekleştirmek için eski bir faturanızı kullanamanızda sakınca yoktur.

  • Sayacınızın herhangi bir sebeple okunamaması sebebiyle faturanız çıkmamış olabilir. Bunun sebebi sayacın bulunduğu yer olabilir.
  • Elektrik sayacınızın arızalı olması
  • Güncel dönem elektrik tüketiminizin düşük olması sebebiyle o ay için faturanız gelmemiş olabilir. Bu durumda borcunuz bir sonraki fatura döneminde tutar olarak eklenecektir.

444 55 23 numaralı Yeşilırmak Elektrik çözüm merkezini arayın ve faturalandırma durumunuzu öğrenin.

Diğer Sayfalar

İlgili İçerikler