Limak Uludağ Elektrik Faturası Ödeme

Limak Uludağ fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinizi  encazip.com aracılığıyla gerçekleştirebilir, fatura ödeme ve sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Limak Uludağ Elektrik, müşterilerinin Online İşlem Merkezi aracılığı ile elektrik faturası ödeme işlemlerini gerçekleştirebilmesini sağlamaktadır. Bunun yanında anlaşmalı olduğu bankalar Akbank, A bank, Aktif Bank, Albarakatürk, Anadolu Bank, Deniz Bank, Burgan Bank, Finans Bank, Garanti Bank, Halk Bank, HSBC, ING Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk, PTT Bank, Şeker Bank, TEB, Tekstil Bank, Türkiye Finans, Vakıf Bank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası gibi şubelerden Gişe, ATM, Online (İnternet), Otomatik Ödeme kanalları ile Limak Uludağ elektrik faturası ödemeişlemleri yapılabilmektedir.

Anlaşmalı olduğu tüm bankalarda otomatik ödeme talimatı verilebilen ve Limak Uludağ elektrik faturası ödeme işlemleri için internet bankacılığı da çoğunlukla kullanılabilmektedir. Aşağıdaki tabloda görebileceğiniz fatura ödeme kanalları ile ödeme işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Limak Enerji Uludağ Elektrik Müşterileri de Tedarikçi Değiştirebilir!

2021 yılında aylık 92 TL ve üzerinde elektrik faturası ödeyen Limak Enerji Uludağ Elektrik tüketicileri, numara taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirerek ucuz elektrik kullanabiliyor.

Limak Uludağ Elektrik Fatura Sorgulama

Elektrik faturası ödeme işlemi yapmadan önce ödenmemiş faturanızın olup olmadığını öğrenmeniz gerekebilir. Bu nedenle borç sorgulama işleminizi Limak Uludağ Elektrik internet sitesinden yapabilmeniz mümkün. Limak Uludağ Elektrik web sitesinde yer alan Online İşlem Merkezi aracılığıyla fatura sorgulama başta olmak üzere pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Fatura sorgulama işlemi için abonelik bilgilerinizi bilmeniz yeterli olacaktır. Abone numaranızı ve T.C. Kimlik Numaranızı bilmeniz halinde Online İşlem Merkezinde borç sorgulaması yapabilir ve ardından Limak Uludağ elektrik faturası ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu imkânlara sadece Çanakkale, Bursa, Balıkesir ve Yalova illerinde ikamet eden elektrik tüketicileri faydalanabilmektedirler. Dolayısıyla fatura borç sorgulama işlemleriniz için abone numaranızı ve T.C kimlik numaranızı ekran üzerindeki gerekli alanlara yazarak gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Eğer abone numaranızı bilmiyorsanız herhangi bir elektrik faturanız üzerinde yer alan numaraya ulaşabilir ya da müşteri hizmetlerini arayarak bu abone numarasını isteyebilirsiniz. Bu bilgileri girmeniz sonucunda Limak Uludağ fatura borç sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Limak Uludağ elektrik fatura borcunu öğrenmek için, 444 6 646 numaralı çağrı merkezini arayarakta öğrenebilirsiniz.

Fatura Ödeme Kanalları

BANKA ADI GİŞE ATM ONLINE(İNTERNET) OTOMATİK ÖDEME
A BANK
AKBANK
AKTİFBANK
ALBARAKATÜRK
ANADOLU BANK
DENİZ BANK
BURGANBANK
QNB FİNANS BANK
GARANTİ
HALKBANK
HSBC
ING BANK
İŞ BANKASI
KUVEYT TÜRK
PTT BANK
ŞEKER BANK
TEB
TEKSTİL BANK
TÜRKİYE FİNANS
VAKIFBANK
YAPI KREDİ
ZİRAAT BANKASI


Müşteri İşlem Merkezleri: Limak Uludağ Elektrik, görevli olduğu elektrik dağıtım bölgelerindeki farklı ilçelerde bulunan Müşteri İşlem Merkezleri aracılığıyla fatura ödeme işlemi gerçekleştirilebilir.

Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı bankaların gişelerinden nakit ödeme olarak, ATM üzerinden, internet bankacılığı ya da anlaşmalı bankaların yapabileceği otomatik ödeme talimatı ile elektrik faturası ödeme işlemi gerçekleştirilebilir.

Online İşlem Merkezi: Limak Uludağ Elektrik internet sitesindeki Online İşlem Merkezi aracılığıyla herhangi bir elektrik faturasında bulunan işletme kodu ve abone numarası gibi bilgiler ile online olarak faturanızı ödeyebilirsiniz.

Fatura Gelmedi

Sayaç okuma zamanı gelmesine rağmen elektrik faturası gelmediyse 444 6 646 Limak Uludağ Elektrik çağrı merkezini arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Elektrik faturanızın gelmemesinin diğer sebepleri ise görevliler tarafından sayaç okuma işlemini sonlandırılamaması, sayacın arızalanma durumu ve o ayki tüketimlerinizin düşük olduğu için faturalandırma yapılmayacağı olabilir.

Gelen Faturaya İtiraz

Limak Uludağ Elektrik'ten gelen faturanızın yanlış olduğunu düşünüyorsanız fatura kesim tarihinden itibaren 1 yıllık itiraz hakkınız vardır. Fatura itirazınızı Müşteri İşlemleri Merkezleri'nden veya Limak Uludağ Elektrik internet sitesinde bulunan fatura itiraz formunu doldurarak yapabilirsiniz. Gelen faturaya itiraz edilse bile fatura tutarının son ödeme tarihinden önce ödenmesi gerekmektedir. Aksi halde fatura borcuna gecikme faizi eklenecektir. Ödeme yapılmaması sonucunda süreç abonelik iptaline kadar gidebilmektedir. Limak Uludağ Elektrik itiraz edildiği tarihten itibaren en geç 15 iş günü içerisinde cevap vermelidir.

Diğer Sayfalar