Kayseri Elektrik Faturası Ödeme

Kayseri Elektrik fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinizi encazip.com aracılığıyla gerçekleştirebilir, fatura ödeme ve sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Kayseri Elektrik fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinizi encazip.com aracılığıyla gerçekleştirebilir, fatura ödeme ve sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.


Kayseri Elektrik faturası ödeme işlemlerini Kepsaş müşterileri kolaylıkla yapabilmektedir. Kayseri Elektrik veznelerinden gerçekleştirilebilen Kayseri elektrik faturası ödeme işlemleri ayrıca istenirse Kepsaş akıllı veznelerinden ve anlaşmalı noktalardan da yapılabilmektedir.

Bunun yanı sıra anlaşmalı bankalarda da Kayseri Elektrik faturası ödeme işlemi tamamlanabilmektedir. Bankalarda yapılabilecek ödeme çeşitleri arasında internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve ATM’ler yer almaktadır. Kayseri Elektrik faturası ödeme işlemleri bu ödeme kanallarından biri aracılığıyla yapılabilmektedir. Aşağıda yer alan tabloda hangi bankalardan hangi şekilde ödeme yapılabileceği hakkında gerekli bilgiler yer almaktadır.

Kayseri Elektrik müşterileri de tedarikçi değiştirebilir!

2021 yılında aylık 92 TL ve üzerinde elektrik faturası Kayseri Elektrik tüketicileri, numara taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirerek ucuz elektrik kullanabiliyor.

Kayseri Elektrik Fatura Sorgulama

Kayseri Elektrik Perakende A.Ş kısa adıyla KEPSAŞ, abonelerine fatura borç sorgulama hizmetini en kolay şekilde sunmayı hedeflemiştir.Kayseri Elektrik fatura borç sorgulamaişlemi için kurumun web sitesini ziyaret ederek, dakikalar içerisinde borç sorgulama ve diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Elektrik faturanızla alakalı bütün detayları bilgisayar başında, elektronik ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Kayseri Elektrik müşterileri fatura ödemelerini anlaşmalı bankalar, PTT yoluyla ve belirli ödeme merkezlerinden yapabilmektedirler. Ödeme noktalarında sıra beklemeden online olarak fatura ödeme işleminizi yapabilirsiniz. İster cep telefonunuzdan ister bilgisayarınızdanKayseri Elektrik fatura borç sorgulamave ya fatura ödeme işleminizi 7/24 internet bağlantısı olan her yerden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu sistem ve takip sizlere elektrik faturanızı düzenli ödeme alışkanlığı da kazandıracaktır. Sorgulamalarınızı ve ödemelerinizi ne kadar düzenli yaparsanız o kadar kara geçmiş olursunuz.

Kayseri Elektrik fatura borç sorgulamada öncelikli olarak il seçimi yapılmalıdır. Daha sonra İşletme kodu ve ya tesisat numarasını girerek borç sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Tesisat numarasını bilmeyen müşteriler bunu herhangi bir fatura üzerinden ve ya Kayseri Elektrik müşteri hizmetleri numarasını arayarak da öğrenebilirler. Ayrıca gecikmiş ödemelerinizin işlemlerine dair bilgileri de bu sayfada bulabilirsiniz.Kayseri Elektrik fatura borç sorgulamaücretsiz bir uygulama olup, sadece Kayseri ili için geçerlidir. Sizler de Kayseri’de ikamet ediyorsanız Kayseri Elektrik internet sayfasına ulaşarak güncel borç bilgilerinizin takibini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kayseri Elektrik A.Ş Hakkında

Ülkemizin ilk özel elektrik şirketi olan KCETAŞ, 1926 yılında kurularak elektrik faaliyetlerine elektrik üretimi ile başlamış, günümüzde hala sürdürdüğü hizmetlerine elektrik üretimi, dağıtımı ve perakende satışı faaliyetleriyle devam etmektedir. Elektrik dağıtım ve perakende satış faaliyetlerinin KCETAŞ tarafından yürütüldüğü dağıtım bölgesinde, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından alınan karar sonucunda 01 Ocak 2013 tarihi itibari ile elektrik dağıtım faaliyetleri ile perakende satış hizmetlerinin birbirinden ayrı tüzel kişilikler tarafından gerçekleştirilmesi gerekliliği doğmuştur. Bu kararın alınması üzerine perakende satış hizmetlerini gerçekleştirmesi için Kayseri Elektrik kurulmuştur.

Kayseri Elektrik, 1920’li yıllara dayanan geçmişinin ardından 2012 yılından itibaren KEPSAŞ Kayseri Elektrik adıyla anılmaktadır. Faaliyetlerine 1 Ocak 2013 tarihinden itibaren başlayan Kayseri Elektrik, diğer görevli elektrik tedarikçilerinden farklı olarak yalnızca Kayseri ilimizin görevli tedarikçi şirketi olarak hizmet vermektedir.

Kayseri Elektrik, bölgesinde serbest tüketici adayı olmayan elektrik abonelerine ulusal tarife fiyatlarından elektrik tedarik etmektedir. Ayrıca Kayseri Elektrik, serbest tüketici olmasına rağmen farklı tedarikçilerden elektrik tedarik etmeyen aboneler için de son kaynak tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Bu abonelerin yanı sıra Türkiye’de serbest tüketicilere ikili anlaşma yolu ile indirimli elektrik sağlayabilmektedir.

Fatura Ödeme Kanalları

BANKALAR İNTERNET BANKACILIĞI CEP BANK ATM VEZNE
AKBANK X
ALBARAKATÜRK X
ABANK X
DENİZBANK X
FİBABANK X
QNB FİNANSBANK X
HALKBANK X
HSBC X
ING BANK X
KUVEYTTÜRK X
ODEABANK X
TEKSTİLBANK X
TURKLAND BANK X
TÜRK EKONOMİ BANKASI X
TÜRKİYE FİNANS X
VAKIFBANK X
ZİRAAT BANKASI X
İŞ BANKASI X
ŞEKERBANK X
GARANTİ X

Abone Numarası Öğrenme

Kayseri Elekrik abone numarası yeni bir kullanım yeri için ilk kez abonelik yapılacaksa bağlantı anlaşmasında bulunan abone ya da referans numarası olarak adlandırılan numaradır. Eğer abonelik değişikliği yapılacaksa o kullanım yerine ait elektirk sayacının üzerinde yazılı olan abone veya referans numarasıdır. Abone numarasını öğrenmek için kullanım yerine ait eski bir elektrik faturası üzerinden bu bilgiye ulaşabilirsiniz.

Nakit olarak ödeme

  • Kayseri'deki farklı ilçelerde bulunan Müşteri hizmetleri merkezlerinden
  • Kayseri Elektrik / KEPSAŞ veznelerinden
  • Anlaşmalı banka ATM'leri üzerinden
  • Yetkili fatura ödeme merkezlerinden

Kredi kartı ve banka kartı ile ödeme

  • Anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile
  • Anlaşmalı bankalar aracılığıyla otomatik ödeme talimatı vererek

Elektrik Faturam Ulaşmadı

Elektrik faturanız kaybolduysa ödeme gibi tüm işlemleri geçmiş aylara ait eski bir elektrik faturası yardımıyla yapabilirsiniz.

  • Düşük enerji tüketimi yapılması halinde faturanız bir sonraki aya yansıtılabilir, yani size 2 aylık toplam bir fatura ulaştırılır.
  • Sayaç okunaması işlemi için ulaşılamayacak bir yerdeyse sayaç okuma görevlisi okuyamaz ve bu sebeple fatura düzenlenemez. Çağrı merkezi ile görüşerek gereki olduğu durumda sayacın yerini değiştirmelisiniz.
  • Sayacınızda arıza olduğunu düşünüyorsanız ise 186 numaralı arıza hattını aramalısınız.

Diğer Sayfalar