CK Boğaziçi Elektrik Fatura Ödeme Görüntüleme

CK Boğaziçi fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinizi encazip.com aracılığıyla gerçekleştirebilir, fatura ödeme ve sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

CK Boğaziçi fatura sorgulama ve ödemeişlemlerinizi encazip.com aracılığıyla gerçekleştirebilir, fatura ödeme ve sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.


CK Boğaziçi Elektrik faturası ödeme işlemlerinizi çok yakında encazip.com üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Ancak şu an için aşağıda yer alan kanallar aracılığıyla dilediğiniz yöntemler ile yapabilirsiniz. CK Boğaziçi Elektrik fatura ödeme işlemlerinizi mevcut anlaşmalı bankalar ve ödeme kanalları ile yapabilirsiniz. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Denizbank, HSBC, ING Bank, Finansbank, Türkiye Katılım Bankası, Akbank, Alternatif Bank, Albaraka Türk, Aktif Bank, Bank Asya, Anadolu Bank, Turkıshbank, Tekstil Bank, TEB, T-Bank, Şekerbank, Kuveyt Türk, Odeabank, BurganBank, FibaBanka gibi bankalar üzerinden CK Boğaziçi Elektrik fatura ödeme işlemlerinizi mevcut sistemlerinde yer alan Otomatik ödeme, gişeden ödeme, internet bankacılığı gibi ödeme kanalları yöntemleri ile işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

CK Boğaziçi Elektrik müşterileri de tedarikçi değiştirebilir!

2021 yılında aylık 92 TL ve üzerinde elektrik faturası ödeyen CK Boğaziçi Elektrik tüketicileri, numara taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirerek ucuz elektrik kullanabiliyor.

CK Boğaziçi Borç Sorgulama

CK Boğaziçi fatura borç sorgulama işlemlerinizi artık internet sayesinde öğrenmek kolay hale gelmiştir. Bu işlemleri gerçekleştirmek için saatlerce sıra beklemek yerine kendi sayfasından bir tıkla öğrenmemiz mümkündür. CK Boğaziçi sitesine girerek sayfada yer alan borç sorgulama bölümüne girerek karşınıza gelen fatura sorgulama kısmına gerekli bilgilerinizi girerek kolaylıkla CK Boğaziçi fatura borç sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gerek abone no gerekse T.C kimlik numaranızla güvenlik kodunuzu yazdıktan sonra sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca kafanıza takılan herhangi bir durumda CK Boğaziçi Elektrik müşteri hizmetlerine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş Hakkında

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından özelleştirilmeye alınmasıyla hisseler ihale sonucu ile Cengiz Holding, Limak Holding, Kolin İnşaat ortaklığına devredilmiştir. Türkiye’nin bir çok yerinde dağıtım ve perakende satış uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Cengiz Holding, Limak Holding ve Kolin Grubu Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Yalova illerini CK Boğaziçi Elektrik ile İstanbul Avrupa Yakasına hizmet vermeyi sürdürmektedir. Tokat, Sivas, Yozgat illerini Çamlıbel Bölgesi, Antalya, Isparta, Burdur, illerini ise Akdeniz Bölgesi ve Türkiye’nin birçok bölgesinde gerçekleştirmektedir.

CK Boğaziçi Elektrik anlaşmalı elektrik faturası ödeme kanallarını aşağıda bulabilirsiniz.

Fatura Ödeme Kanalları

BANKALAR OTOMATİK ÖDEME GİŞEDEN ÖDEME İNTERNET BANKACILIĞI
ZİRAAT BANKASI
VAKIFBANK
HALKBANK
İŞ BANKASI
YAPI KREDİ
GARANTİ
DENİZ BANK
HSBC
ING BANK
QNB FİNANSBANK
TÜRKİYE FİNANS K.B.
AKBANK
ALTERNATİFBANK
ALBARAKATÜRK
AKTİFBANK
ANADOLUBANK
TURKHISH BANK
TEKSTİL BANK
TEB
T-BANK
ŞEKERBANK
KUVEYT TÜRK
ODEABANK
BURGANBANK
FİBABANKA

Anlaşmalı Bankalar İle Elektrik Faturası Ödeme

  • Gişeden Ödeme: Yukarıdaki tabloda belirtilen gişeden ödeme imkanı sunan anlaşmalı bankalar listesine bakabilirsiniz.
  • İnternet Bankacılığı: CK Boğaziçi Elektrik'in anlaşmalı olduğu tüm bankalar internet bankacılığı üzerinden elektrik faturası ödeme hizmeti vermektedir.
  • Otomatik Ödeme: Anlaşmalı bankaların çoğu otomatik ödeme imkanı sunar. Otomatik ödeme ile her ay fatura ödeme işlemi gerçekleştirmezsiniz, faturada yazan abonelik bilgileriniz ile verdiğiniz talimat sayesinde bu işlem otomatik olarak gerçekleşir.
  • PTT aracılığı ile ödeme yapabilmekiçin yanınızda elektrik faturanız mutlaka bulunmalıdır. Avrupa yakasında bulunan tüm PTT şubelerinde herhangi bir ücret ödemeden faturanızı ödeyebilirsiniz.

Diğer Sayfalar