AYDEM Elektrik Faturası Ödeme

Aydem Elektrik fatura sorgulama ve fatura ödeme işlemlerinizi encazip.com aracılığıyla ulaşabileceğiniz platform üzerinden gerçekleştirebilir, fatura ödeme ve sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Aydem elektrik faturası ödeme işlemleri Aydem Elektrik’in anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile de yapılabilmektedir. Bu sayfada listesini görebileceğiniz bankaların ATM’lerinden, ya da internet bankacılığı ile Aydem elektrik faturası ödeme işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Aydem Elektrik faturası ödeme işlemlerinizi çok yakında encazip.com üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Ancak şu an için aşağıda yer alan kanallar aracılığıyla dilediğiniz yöntemler ile yapabilirsiniz. Aydem elektrik faturası ödeme işlemleri Aydem Elektrik’in anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile yapılabilmektedir. Aydem Elektrik faturası ödeme işlemlerini müşterileri için kolay hale getiren Aydem Elektrik, fatura ödemeleri için pek çok bankayla anlaşması bulunmaktadır. Aşağıda liste şeklinde de görebileceğiniz ödeme noktalarında ATM’lerden, internet bankacılığı, telefon ve vezneler aracılığı ve isterseniz de otomatik ödeme talimatı vererek Aydem elektrik faturası ödeme işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Siz de İndirimli Elektrik Kullanabilirsiniz!

Aylık 92 TL ve üzerinde elektrik faturası ödeyen tüketiciler, kolayca elektrik tedarikçilerini değiştirerek ucuz elektrik kullanabiliyor!

Aydem Borç Sorgulama

Aydın, Denizli, Muğla bölgelerinde yaklaşık olarak 2 milyon müşteriye elektrik tedarik hizmeti sunmakta olan Aydem, müşterilerine kolaylık sağlamak için online fatura sorgulama ve borç ödeme hizmeti sağlamaktadır.

Aydem elektrik borcunuzu öğrenmek için şirketin web-sitesinin tamamen ücretsiz olan Online Hizmetler bölümünü kullanabilirsiniz. Sorgulama yapabilmek için sisteme üye olmanız gereklidir. Aydem Elektrik'in internet sitesinden dakikalar içerisinde üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra yine aynı sayfadan girişinizi gerçekleştirerek borcunuzu öğrenmek için sizden istenen alanlara e-posta adresinizi ve şifrenizi yazmanız yeterli olacaktır.

Aydem Elektrik Fatura Ödeme Kanalları

BANKALAR ANLAŞMALI ATM İNTERNET OTOMATİK ÖDEME TELEFON VEZNE / BANK
ABANK
AKBANK
ALBARAKA TÜRK
ANADOLU BANK
ASYA KATILIM
BURGAN BANK
DENİZBANK
FİBA BANK
QNB FİNANSBANK
GARANTİ
HALKBANK
HSBC
ING BANK
İŞ BANKASI
KUVEYT TÜRK
PTT
ŞEKER BANK
TEB
ICBC TURKEY BANK
TURKISH BANK
TURKLAND BANK
TÜRKİYE FİNANS K.B.
VAKIFBANK
YAPI KREDİ
ZİRAAT BANKASI

Fatura Ödeme Yolları

Aydem Elektrik faturanızı ödemek için tercih edebileceğiniz yollar;

  • Elektrik satış şirketinin anlaşmalı olduğu banka gişelerinden,
  • Elektrik satış şirketinin anlaşmalı olduğu bankalar aracılığıyla otomatik ödeme talimatı vererek,
  • Elektrik satış şirketinin anlaşmalı olduğu bankaların internet bankacılığı sistemleri üzerinden,
  • Kredi kartı ile Aydem Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezleri'nde,
  • PTT şubelerinden nakit olarak ödeme,Aydem Elektrik ödeme noktalarından…

*Aydem Elektrik müşterileri, Müşteri İlişkileri Merkezi'nde 9 aya varan taksit imkanlarından faydalanabilmektedirler. Taksitli ödemelerin vade farkı ödeme yapılacak kartın bağlı olduğu banka tarafından belirlenmektedir.

Fatura Ödeme İçin Gerekli Bilgiler

Elektrik faturası ödeme işlemini gerçekleştirebilmek için elektrik satış şirketlerinin belirlediği abone numarası, tesisat numarası bilgilerine ihtiyacınız olacaktır. Bu bilgilere elektrik faturanızdan, 444 4 186 numaralı çağrı merkezi hattından ve Aydem Elektrik internet sitesindeki online işlemler bölümünden faturanızda yazan işletme kodunu girerek ulaşabilmeniz mümkündür.

Faturaya İtiraz

Görevli elektrik şirketinden sayaç okuma sonrasında çıkan elektrik faturasına itiraz etme hakkınız olduğu gibi, bunun öncesinde tüketimlerinizi iyi inceleyerek mevsimsel değişiklikleri de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Tüketici, fatura kesim tarihinden itibaren 1 yıl süre boyunca itiraz etme hakkına sahiptir.

Faturanızda hata olmasının belli başlı sebepleri şunlar olabilir;

  • Enerji tüketiminin ölçümünde hata olması,
  • Yanlış tarife üzerinden fiyatlandırma yapılması,
  • Sayacın arızalı olması sebebi ile okuma sırasında çıkan tüketimin yanlış olması…

Bununla birlikte, unutulmamalıdır ki faturaya itiraz edilmesi fatura borcunu ödeme yükümlülüğünü ortadan kaldırmamaktadır.

Diğer Sayfalar