Doğankent Elektrik Tarifeleri ve Ücretleri

Doğankent Elektrik İndirimli Tarifeleri

Doğanlar Yatırım Holding’in enerji grubu olan D-Enerji bünyesinde bulunan Doğankent Elektrik, satışlarını yenilenebilir enerji kaynaklarından da(rüzgar, hidroelektrik, termik) üretilen elektriği tüketiciler ile buluşturarak çevrenin korunmasına destek vermektedir.

Kullanıcıların Dikkatine: Doğan Kent Elektrik şirketinin, Şubat 2023 tarihi itibarıyla encazip.com'da herhangi bir aktif tarifesi bulunmamaktadır. Bu, yüksek ihtimalle tedarikçi şirketin piyasadaki faaliyetlerini durdurduğu anlamına gelmektedir. encazip.com'un tedarikçilerle olan sözleşmeleri gereği tedarikçilerden herhangi bir bildirim gelmediği sürece sistemleri açık tutulur ve diledikleri zaman encazip.com'un tarife yayınlama hakları saklı kalır.

Doğan Kent Elektrik Hakkında

Doğanlar Yatırım Holding’in bir kuruluşu olan Doğankent Elektrik, Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu’ndan(EPDK) 29 Temmuz 2010 tarihinde aldığı lisans ile faaliyetlerine başlamıştır. ETS/2669-8/1659 numaralı Toptan Satış Lisansı ile 10 yıl boyunca hizmet verme yetkisine sahip olmuştur.

Doğanlar Yatırım Holding’in enerji grubu olan D-Enerji bünyesinde bulunan Doğankent Elektrik, yenilenebilir enerji kaynaklarından(rüzgar, hidroelektrik, termik) üretilen elektriği tüketiciler ile buluşturarak çevrenin korunmasına da destek vermektedir.

Örnek tedarikçi tablosu yüklenior...

Doğanlar Yatırım Holding Hakkında

Mobilya sektöründeki başarısıyla bilinen Doğanlar Yatırım Holding, 1972 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Mobilya ve enerji sektörleri haricinde pek çok sektörde yer alan şirket, inşaat, gıda-tarım, havayolu taşımacılığı gibi sektörlerde de adından söz ettirmektedir.

Grup şirketleri arasında ise; mobilya sektöründe Doğtaş ve Kelebek Mobilya, enerji sektöründe D-Enerji ve Doğankent Elektrik, gıda sektöründe Kufta, inşaat sektöründe Doğyap ve Troya Park AVM, havayolu sektöründe ise Doğan Air ile yer almaktadır.

encazip.com'un İndirimli Elektrik Tarifelerine Ulaşın!

Serbest tüketici limitlerini geçen tüketicilere indirimli elektrik temin edebilen Doğankent Elektrik, encazip.com serbest tüketiciler için en cazip elektrik tarifelerini yayınlamaktadır. Siz de ortalama ayda 145 TL ya da daha fazla elektrik faturası ödüyorsanız, farklı tedarikçilerin sundukları hizmetleri ve teklifleri karşılaştırabilir, sizin için en avantajlı tarifeyi encazip.com sayfaları üzerinden kolayca bulabilirsiniz.