Elektrik Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Taşınırken elektrik aboneliğinizi iptal etmek için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri ve evrakları içeriğimizde bulabilirsiniz.
Elektrik Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Karşılaştırma yapmak istediğiniz sektörü seçin!

Elektrik Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Yeni bir eve, iş yerine taşınılyorsa, mevcut iş yeri kapatıyor ya da tamamen farklı bir ile, ülkeye taşınıyorsa, O güne kadar sorunsuz yararlanılan elektrik aboneliği zamanında iptal edilmelidir. Elektrik abonelik iptali işlemini zamanında yapılmazsa sizin yerinize taşınan kişilerin elektrik tüketim bedelini siz ödemek zorunda kalabilirsiniz. Böyle kötü sürprizlerle karşılaşmamak için evinizden veya iş yerinizden taşınırken elektrik aboneliğinizi iptal etmelisiniz. Peki elektrik abonelik iptali nasıl yapılır? Elektrik abonelik iptali için gerekli belgeler nelerdir? İptal başvurusu nereye, kim tarafından yapılabilir? Elektrik aboneliğinizi iptal etmek için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere adım adım göz atalım.

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili İçerikler

27 Ağustos 2021 tarihinde yayınlandı.
Son Güncelleme: 21 Haziran 2023
EnCazip Ekibi
EnCazip Ekibi
Yazar
Yazar Hakkında
encazip.com’un amacı, tüketicilere her durumda tasarruflu ve cazip olanı gösteren bir kutup yıldızı olmaktır. Tüketicilerin tasarruf etmelerini ve bu süreçte kendilerini güvende hissetmelerini hedefler.
Detaylı Bilgi