Kredi Kartı Puanlarınızı Kullanabileceğiniz İnternet Siteleri

Kredi kartları, dönemsel olarak belirli kampanyalar sunar. Kampanyalara katılan kart sahipleri kredi kartı puanı kazanır.
Kredi Kartı Puanı Kullanılabilen İnternet Siteleri

Kazanılan puanlar belirli internet sitelerinde kullanılabilir. Kredi kart puanları ve kullanılabilecekleri siteler aşağıdaki gibidir.

Kredi Kartı Puan TürüKullanılabilecek İnternet Siteleri
Maxipuankoctas.com.tr ve turna.com, hepsiburada.com, trendyol.com, yemeksepeti.com
BonusN11.com, e-bebek.com, teknosa.com, hepsiburada.com, sanalmarket.com, morhipo.com, migros.com.tr, gittigidiyor.com, turna.com
AxessN11.com, e-bebek.com, teknosa.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, turna.com, gramaltin.com
Card FinansN11.com, e-bebek.com, İkea.com, koctas.com, tchibo.com.tr, lidyana.com, tozlu.com, bavul.com, ciceksatis.com
Parafturna.com, n11.com, e-bebek.com, teknosa.com
Worldturna.com, migros.com.tr, 724tikla.com
Miles&Smilesshopandmiles.com'da Petrol Ofisi, IKEA

Kredi Kartı Puanı İnternet Alışverişinde Kullanılır mı?

Kredi kartı puanları genellikle internet alışverişlerinde kullanılabilir. Kredi kartı puanları, kart sahiplerinin yaptıkları harcamalardan biriktirdiği ödül puanlarıdır. Bu puanlar, genellikle belirli bir harcama tutarı karşılığında kazanılır ve daha sonra çeşitli ödüller veya indirimler için kullanılabilir. Dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta, kredi kartı puanlarının belirli bir süre içinde kullanılması gerekebileceğidir. Bazı kredi kartı şirketleri, puanların belirli bir dönem sonunda silinebileceğini veya geçerliliğini yitirebileceğini belirten politikalar uygulayabilir. Bu nedenle, puanlarınızın son kullanma tarihini ve silinme durumunu kontrol etmek önemlidir. Kredi kartı puanlarınızın nasıl kullanılabileceği ve kredi kartı puanının silinmesi politikaları, kullandığınız kredi kartının şartlarına bağlı olarak değişebilir.

İlgili İçerikler

20 Aralık 2023 tarihinde yayınlandı.
Son Güncelleme: 20 Aralık 2023
EnCazip Ekibi
EnCazip Ekibi
Yazar
Yazar Hakkında
encazip.com’un amacı, tüketicilere her durumda tasarruflu ve cazip olanı gösteren bir kutup yıldızı olmaktır. Tüketicilerin tasarruf etmelerini ve bu süreçte kendilerini güvende hissetmelerini hedefler.
Detaylı Bilgi