Atlas Enerji Tarifeleri Abonelik 2023

Atlas Enerji İndirimli Elektrik Tarifeleri

Diler Holding mevcut islerinin hacmini artirmayi ve istigal alanlarini çesitlendirmeyi amaçlamaktadir. Türkiye'de elektrik enerjisi açigi beklenmesi ve Holding'in kendi sirketlerinin enerji tüketim degerleri dikkate alindiginda elektrik üretim yatirimlari Holding için uygun bir seçenek olarak ortaya çikmaktadir.

Atlas Enerji Sayfa Özeti

Görüntüle

Atlas Enerji

Diler Holding, Türkiye enerji sektörüne önemli ölçüde katkı sağlayan gruplardan biri olmayı hedef almış ve bunu gerçekleştirmek için 2005 yılında Diler Elektrik Üretim A.Ş.'yi, 2008 yılında ise Atlas Enerji Üretim A.Ş.'yi kurmuştur.

Atlas Enerji Üretim A.Ş. elektrik üretimi ve ticareti amacıyla kurulmuştur. Şirket merkezi İstanbul'da olup projelerle ilgili tüm resmi formaliteler ve teknik konular Ankara'daki temsilcilik ofisinden, kömür yakıtlı termik santral ise İskenderun'dan yönetilmektedir.

Atlas Enerji Üretim A.Ş. 2 x 600 MW İskenderun kömür yakıtlı termik santral projesinin elektrik üretim lisansını Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan (EPDK) almış bulunmaktadır. Şirket, uzun vadede, doğal gaz, rüzgar ve jeotermal santralları kurmayı da planlamaktadır. Serbest tüketici tanımı gereği yıllık 1000 kWh ve üzeri elektrik kullanan aboneler, Atlas Enerjiye anında geçiş yapabilir.